999 rezultate për

ashensorit

Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
Vajza doli me ulërima! Banorët rrëfejnë tmerrin e pas rënies së ashensorit në Tiranë Rënia e ashensorit në zonën e "Don Bosko-s" në Tiranë ka shkaktuar frikë tek banorët për kushtet teknike të mirëmbajtjes
Vajza u plagos pas rënies së ashensorit, arrestohet tekniku Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në një pallat në zonën e "Don Boskos" ku ashensori i pallatit është s
Tmerr në pallatin gjigant, ashensori bie 84 kate më poshtë Disa njerëz të bllokuar në një ashensor në qytetin e Chicagos në Shtetet e Bashkuara menduan për një çast se po shkonin
Rrëzohet 84 kate ashensori në Chicago, qytetarët shpëtojnë për mbrekulli Disa njerëz të bllokuar në një ashensor në qytetin e Chicagos në Shtetet e Bashkuara menduan për një çast se po shkonin
Britma dhe të qara, si u nxorr nga gropa e ashensorit vajza në Sarandë (VIDEO) Një vajzë e re në moshë ka rënë ditën e djeshme në gropën e lënë bosh të një ashensori në një pallat në qytetin e Sarand
Vajza bie në gropën e ashensorit në Sarandë Një vajzë ka rënë në një gropë ashensori në një pallat në Sarandë. Për nxjerrjen e saj, është nevojitur të vijë zjarr
Tragjedi në Tiranë, burri gjen vdekjen pasi bie në gropën e ashensorit Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më parë në kryeqytet. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se një p
Urinon brenda ashensorit, djalit i ndodh ajo që është makthi i të gjithëve (VIDEO) Një djalë kinez u bllokua në një ashensor, pasi hyri brenda dhe shkaktoi një qark të shkurtër elektrik. Pamjet e kame
Hutohet në telefon, dera e ashensorit i këput këmbën (VIDEO) Një gruaje në Kinë supozohet t’i jetë këputur këmba pasi ishte ngujuar në derën e ashensorit. Kamerat e mbikëqyrjes s
Gruaja këput këmbën në një aksident të tmerrshëm në ashensor (VIDEO) Një grua në Kinë thuhet se ka humbur këmbën e saj pasi iu bllokua nga dyert e një ashensori që po mbyllej. Pamjet tre
Ishte nisur për në sallën e operacionit, gruaja lind foshnjën në ashensorin e spitalit (VIDEO) Ky është momenti dramatik kur një grua sjell në jetë foshnjën brenda ashensorit, vetëm disa sekonda para se të futej në
U dogj së gjalli në ashensor, bashkëshorti i 32-vjeçares kërkon rihapjen e hetimeve Janë hapur sërish hetimet për vdekjen e 32-vjeçares në ashensorin e një pallati në zonën e Freskut në kryeqytet, nëntë m
Nëna shtatzënë u dogj brenda në ashensor, zbulohet shkaku i zjarrit tek "Fresku" Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë ka administruar akt-ekspertimin mjekoligjor për përcaktimin e sh
Tmerri i ashensorëve/ Ja çfarë ka ndodhur sot në një pallat në mes të Bllokut (VIDEO) Pak ditë më parë një 29-vjeçare ka humbur jetën, pasi u dogj brenda një ashensori. Duhej të ndodhte kjo ngjarje që qytet
Inspektorati Teknik zbulon të vërtetën e frikshme për ashensorin ku u dogj nëna 29-vjeçare (FOTO) Zbardhen të tjera detaje nga shkaqet që çuan në rënien e zjarrit dje në një pallat në zonën e ‘Freskut’, ku humbi jetën
Gruaja u dogj brenda në ashensor, dëshmitarët: Ai ishte ashensor për fabrika... Dita e sjeshme ka rezultuar fatale për një 29 vjeçarë në Tiranë e cila humbi jetën e karbonizuar për shkak të një zjarri
30 vjeçarja që u dogj në ashensor do i çonte bukën djalit, dëshmitarët: Ulërinte “ndihmë” Janë zbardhur detaje të reja nga zjarri i djeshëm në pallatin te Fresku, që i mori jetën një nënë e re, vetëm 30 vjeçe.
ZJARRI/ Dëshmitarët: 30-vjeçarja kërkoi ndihmë, s’e shpëtuam dot Një zjarr i madh ka rënë në një pallat tek Fresku ku mësohet të ketë marrë jetën e një gruaje të re, 30 vjeçare si dhe d
Foshnja 6-javëshe në New York bie në hapësirën e ashensorit Një foshnje gjashtë javëshe vdiq të enjten në Nju Jork, në një incident të frikshëm. Dera e ashensorit ku nëna shtyu kar