999 rezultate për

asha

Basha: Tirja është produkti i vetëm i qeverisë për shëndetësinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur nga selia blu pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, të bëra
Rama e ironizoi për gatimin me këpucë, Basha: Me piperin ishe në rregull? Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama pasi ky i fundit bëri një batutë me videon e liderin op
Me zgjedhjet shtuan forcat, Rama dhe Basha në luftë "skenaresh" të gatshme Politikanët shqiptarë kanë nisur tashmë "luftën" për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Dhe në epokën moderne ku
Mesazhi i Bashës: Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë! Kryedemokrati Lulzim Basha e ka nisur këtë të martë me një mesazh për zgjedhjet e 25 prillit. Në rrjetet sociale Bash
Basha mbledh drejtuesit politikë të qarqeve, çfarë pritet të diskutohet Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur pak më parë në selinë blu të gjithë drejtuesit e qarqeve. Mësohet se kjo është mb
Lulzim Basha nuk është vetëm një politikan, Aurela i nxjerr zbuluar talentin në shtëpi (VIDEO) Lulzim Basha nuk është vetëm lideri i PD dhe një politikan i suksesshëm por edhe një bashkëshort i devotshëm. Aurela
Rama apo Basha? Bujar Asqeriu: Rotacioni politik është jetik për shoqërinë! Aktori i njohur Bujar Asqeriu thotë se rotacioni politik është i nevojshëm dhe jetik për vendin. Në një intervistë për e
"Boll me plane boshe" , Basha prezanton planin e PD-së për rininë Kreu i PD-se Lulzim Basha ka prezantuar gjatë ditës së sotme programin e tij për rininë, që sipas liderit opozitar do ti
Basha me premtime: Nuk duhet të lëmë asnjë të ri pa mundësinë për të studiuar Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me pedagogë dhe studentë u zotua se nuk do të lënë asnjë të ri
Aurela bëhet nostalgjike, poston foton e rinisë krah Lulzim Bashës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Aurela, është bërë nostalgjike këtë mëngjes, teksa ka pu
Përgjigjet Lulzim Basha: A do e vendosë Berishën përballë Ramës në Durrës? Kreu i partisë Demokratike Lulzim Basha shprehet i bindur se do të fitojë në zgjedhjet e 25 prillit. Ndërkohe që na ndaj
Programi për arsimin, Basha premton rritje pagash për mësuesit Kreu i Partisë Demokratike prezantoi këtë të mërkurë programin për arsimin, me të cilin do të garojë në zgjedhjet e 25 p
Rama takon Lulzim Bashën: Nuk flenë të gjithë gjumë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka takuar ditë e sotme një punëtor të kantierit në lagjen e re të Shijakut të quajtur Lulzim Basha
Basha i besoi degët e rëndësishme në Tiranë, vjen reagimi i parë i ish-deputetes Tabaku Pas daljes së emrave të Partisë Demokratike të cilët do të drejtojnë këtë forcë politike në degët kryesore të kryeqyteti
Kush janë risitë që PD solli në rolin e drejtuesit politik të Tiranës Teksa e gjithë vëmendja ishte përqendruar te shtyllat e programit të PD-së, me të cilin do t’u ofrohet qytetarëve për t’
Basha publikon sondazhin: Unë fitoj, Rama humb! Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar në Facebook një sondazh që e nxjerr atë si kryeministrër më të
Caktohet dhe drejtuesi i PD-së në Kukës, kujt ia ka besuar fushatën Basha Flamur Hoxha do të jetë drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Kukësit për zgjedhjet parlamentare të 25 pri
Deklarata e Ahmetajt për programin e PD, Basha: Nga Nusreti e tha? Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur ministrit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj i cili deklaroi më h
Basha takon çiftin e pensionistëve: Folëm për programin e PD-së Kreu i PD, Lulzim Basha ka patur një takim me një çift pensionistësh në Tiranë. Basha thotë se qeveria aktuale nuk ka
Detajet e reja: Nevaldo Hajdaraj u përplas fizikisht me Klodian Rashën para se ta vriste Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e Klodian Rashës, në dhjetor të 2019 nga nje efektiv i Shqiponjave. Pas final