999 rezultate për

asha

Ceremonia me forcat e sigurisë, festë në rrugët e Prishtinës (VIDEO) Ditën e sotme Kosova ka festuar 13 vjetorin e Pavarësisë dhe në ndër të kësaj feste, është zhvilluar një ceremoni qendr
Basha uron pavarësinë e Kosovës: Në këtë rrugëtim nuk do jeni vetëm Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar Kosovën në 13 vjetorin e Pavarësisë. Me anë të një mesazhi në Facebook, Basha sh
Nuk i mbajti premtimet? Basha thumbon Ramën Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social Facebook, ku shkruan se Rama në vitin 2013 prem
Basha i përgjigjet me "meme" Ramës: Për këtë po kërkon mandat të 3-të? (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama i cili kërkon një mandat të 3-të. V
Lulzim Basha ka një mesazh për shqiptarët: Ka ardhur koha! (VIDEO) "Një kryeministër që nuk mban premtimet e tij duhet të largohet. Ne kemi plane serioze dhe të zbatueshme për vendin. Ang
Mposhti COVID-19, Basha flet për vdekjen e papritur të Memës: Jam i tronditur Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ngushëlluar familjen Mema pas humbjes së papritur të kryetarit të degës së PD
Basha thumba qeverisë: Nuk u ula te Nusreti që të bëja pazare Kryetari demokrat, Lulzim Basha ka ironizuar projektin 2 miliard euro për portin e Durrësit i cili do të financohet nga
Basha "lumë premtimesh": Shqipëria do të integrohet në BE! Kryetari demokrat, Lulzim Basha ka pasur ditën e sotme një bashkëbisedim me përfaqësues të Shoqrisë Civile nga ku nuk i
Koronavirusi i merr jetën ish-prefektit të Vlorës Koronavirusi i ka marrë jetën ish-prefektit të Vlorës, Eduart Velçani. Velçani e ka ushtruar detyrën e prefektit për
Basha politikani i parë shqiptar që uron Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin: Kosova ka sfida përpara Kreu i Partisë Demokratike te Shqipërisë, Lulzim Basha ka uruar Vjosa Osmanin dhe Albin Kurtin për fitoren në zgjedhje.
PD "zbulon" ndryshimin mes Bashës dhe Ramës (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku nxjer në
Pak javë para zgjedhjeve, Basha mbledh për herë të dytë koordinatorët e qarqeve Jemi vetëm pak javë para zgjedhjë, prandaj kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ka ndërmend që të heqë dorë fusha
Nxorri videon duke u "justifikuar" se qeveria punon, Basha-Ramës: Shqipëria ka ngecur në vend Kanë vijuar edhe ditën e sotme replikat mes krerëve të politikës. Pak më parë, kryeministri Edi Rama ka publikuar një
Basha nxjerr 9 premtimet që nuk u përmbushën kurrë nga Rama Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka vijuar me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sipas kryeopozitarit, Rama ka
"Ke nevojë ti rikthehesh shkollës", Basha ironizon kryeministrin Rama Kreu demokrat, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku ironizon kryeministrin Edi Rama. Ai ka p
Basha nuk heq dorë: Taksa e sheshtë, 9%! Kreu i PD, Lulzim Basha ka takuar përfaqësues të Bashkimit të Prodhuesve Shqiptarë këtë të shtunë. Basha ka theksuar
"Tigani në zjarr dhe peshku në det", Rama thumbon Bashën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama e ka nisur fundjavën duke ironizuar programin e publikuar nga Basha. Me një video në Instagram
Basha "lumë premtimesh": Do bëjmë gjithçka që integrimi drejt BE të jetë sukses Kreu demokrat, Lulzim Basha pas takimit me ministrin e Jashtëm të Hungarisë Peter Szijjarto, ndërsa ka folur edhe për
Basha premton nga Durrësi: Porti do i merret nga duart kriminelëve Kreu demokrat, Lulzim Basha ka shkuar sot në Durrës nga ku ka deklaruar se porti i Durrësit, me ardhjen në pushtet të PD
Basha nuk "pyet" për KQZ-në, organizon takim për turizmin në Durrës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nuk ka ndërmend ta ndalë fushatën edhe pas thirrjes së KQZ-së. Ai është taku