999 rezultate për

asha

Basha siguron qytetarët: Duroni edhe dy muaj (VIDEO) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka patur një takim ditën e sotme me qytetarët ku ka folur me ta edhe lidhur
Dashamir Shehi: Babai im do i bënte atentat Musolinit! Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka treguar historinë e babait të tij, i cili u përndoq për disa kohë nga sistemi komunist.
Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të
Bashkë apo të ndarë në zgjedhje? Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës Ditën e neserme është dita e fundit për regjistrimin e koalicioneve në KQZ. Mbremjen e sotme, pak orë para fundit të
U quajt "tradhtar" se qëndroi në Kuvend, kush është opozitari që kërkon mandat nga Basha Kreu i PD-së Lulzim Basha duket se e ka hedhur pas krahëve historinë e deputetëve të cilët zëvendësuan mandatet e demokr
Kryemadhi dhe Aurela Basha fotografohen sërish në praninë e njëra tjetrës Opozita shqiptare akoma nuk ka përcaktuar koalicionet me të cilat do të futet në zgjedhje, por fjalët në rrjet vijojnë t
Të dy premtuan rritje të pagës minimale, Basha për Ramën: Kollaj është ta thuash Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me biznese përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, k
Basha: Qeveria Rama falsifikoi firmën e sekretarit amerikan Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku shkruan se në këto 8 v
"Të marrsha nëna të ligat", e moshuara lutje Bashës: Na rropën gjakun Kryedemokrati Lulëzi Basha ditën e sotme ka takuar nga afër qytetarët në Tiranë. Një nga personat të cilët ka ndaluar
Basha: Ngrejmë Agjencinë kundër Korrupsionit, në lupë çdo PPP Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme ka zbuluar programin për biznesin dhe anti-korrupsionin, me të cilin garon në
Basha tjetër sulm ndaj Ramës: Shqipëria ka mbetur në vend numëro (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha edhe këtë të hënë e ka nisur me sulme drejtuar qeverisë Rama. Ai ka ndarë në
I bleu libër Bashës, bashkëshortja e kreut të PD-së shuan kuriozitetin e komentuesve Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela ditën e sotme e ka kaluar nën shoqërinë e të bijës dhe duke bërë "pazar". Aurel
Basha nuk i ndahet Ramës: I uli TVSH-në jahteve Kreu i PD-së, Lulzim Basha tashmë prej disa ditësh ka nisur të publikojë në rrjete sociale të gjitha gjërat që qveria Ra
Aurela Basha për "pazar" me të bijën, nuk mungon as dhurata për kreun demokrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela ditën e sotme e ka kaluar nën shoqrinë e të bijës dhe duke bërë "pazar". Aurela
"100 dështime në 8 vite", Basha zbulon premtimin e radhës të pambajtur nga Rama Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vijuar akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama përsa i përket
E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
Basha në përkujtimin e 20 shkurtit: Hijet e komunizmit duan të vrasin ëndrrën europiane Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka reguar lidhur me përkujtimin e 20 Shku
Pritej marrëveshje! Basha e Mediu dalin nga takimi pa dakordësi Pavarësisht se mes tyre pritej që sot të kishte një marrëveshje, Media dhe Basha kanë lënë takimin e tyre pa dakordësi.
"Shqiptarët i mbajti në kafaz vetëm Enveri", Basha sfidon Ramën Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas deklaratës së fortë së Ramës se largimi i shqiptarëve nga vendi,
Shpëtim Idrizi "kokë me kokë" me Bashën, çfarë po diskutohet Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi është takuar me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Ky është takimi i fundit rakordues për përf