999 rezultate për

asha

Me një apo dy lista në zgjedhje? Basha: Jemi të bashkuar në çdo aspekt Kreu i PD, Lulzim Basha ka lënë të hapur mundësinë e mënyrës se si do të hyjë opozita në zgjedhjet e 25 prillit 2021.
COVID-19/ Basha: Shifrat janë alarmante, 1 në 2 të testuar del i infektuar! Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, foli në emisionin “Kjo Javë’ të gazetares Nisida Tufa, në News24, për situatën
Basha tregon dy arsyet kryesore pse të rinjtë largohen nga Shqipëria Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, zhvilloi një bashkëbisedim me disa të rinj në qytetin e Kukësit. Gjatë
Altin Basha, drejtori i ri i Teatrit Kombëtar Eksperimental Regjisori Altin Basha është emëruar drejtori i Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, pas shkarkimit të Kiç
"Dy universitete e master, por pa punë", Basha premton punë për të rinjtë Është e papranueshme që të rinjtë në vend nuk kanë mundësi punësimi. Kështus është shprehur kreu i opozitës Lulzim Basha
Të fundit për investimet në shëndetësi, Basha: Boll më! Kryetari i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas raportit se Shqipëria është vendi që investon më pak
"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Bëhet i gjallë autori i shtatores së Adem Jasharit: Unë berber jam, skulpturën e kam hobi! Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. A
Habit Patozi: Me Bashën nuk kam qenë kurrë mik! Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se kryedemokrati Lulzim Basha është modeli më i shëmtuar i kryetar
Basha pyetet për një aleancë qeverisëse me PS: Zero shans! "Zero shans që të ketë aleancë me Edi Ramën. Zero shans që Edi Rama të fitojë zgjedhjet. Zero shans që Edi Rama të pengo
Basha zbulon këshillat që i ka dhënë Ramës: Po po, tunde kokën e mbante shënime "Po po thoshte tunde kokën, bënte sikur mbante shënime. Ose vizatonte nuk e di, por nuk i mori. I kam thënë merri këto m
Basha: Rama do të detyrohet t'a çojë Shqipërinë drejt mbylljes totale Kur kanë kaluar më shumë se dy javë nga denoncimi që bëri, Lulzim Basha i kërkon sërish prokurorisë që të hetojë shifrat
Basha: 28 nëntori tjetër do na gjejë me një Shqipëri më të shëndetshme Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar sot homazhe në Varrezat e Dëshmorëve në nderim të ditës së Pavarësisë dhe Festës së
"Legjendë e gjallë e flamurit më të bukur në botë", Rama kujton Adem Jasharin Kryeministri Edi Rama ka kujtuar më një postim në rrjetin social, 65 vjetorin e lindjes ka kujtuar Adem Jasharin. R
Basha u përgjigjet akuzave: Nuk kam hyrë i varfër në politikë! Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar qeverinë se paratë e tërmetit që mori nga Konferenca e Donatorëve nuk
Basha: Rama ka dërguar njerëz tek një ish-komandant i UÇK që t’i ofrojë para "Hap gojën, tender apo lekë tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij..."
Basha reagon për vendimin e fundit të Ramës: Çfarë thotë sot, se thotë nesër! "Shqipëria ka nevojë për një qeveri që punon dhe merr vendimet e duhura për njerëzit, jo për qeverinë Rama që çfarë thot
A do të ulej në një tryezë me Ramën? Përgjigjet Basha Kreyedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot në Shkodër një takim me kryetaren në detyrë të Bashkisë, Voltana Ademin, nd
19 viktima nga Covid-19, Basha: Numrat e vërtetë që fsheh Rama Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha insistoi sërish se qeveria po fsheh numrin e vërtetë të viktimave nga koron
U kthye nga "kampi i ferrit", antiterrori merr në pytje Floresha Rashën Antiterrori ka marrë në pyetje Floresha Rashen pas kthimit nga kampi Al Hol. Rasha është pyetur në cilësinë e dëshmit