999 rezultate për

asgjesuar

Kultivim kanabis, hetim për kryeplakun e Sopikut dhe punonjësin e bashkisë Dropull Kryeplaku i fshatit Sopik në Gjirokastër dhe punonjësi i bashkisë së Dropullit Panajot Kortesi janë proceduar në gjendje
Rrëfehet polici: Ja ku ndodhen parcelat me kanabis të Tërmet Peçit Kryetari i bashkisë së tepelenës, Tërmet Peçi, pronar i parcelave me kanabis. Ky është denoncimi që bën në Facebook-u
I vendoset tritol një makine në Krujë, kush është pronari Një sasi lëndë plasëse është konstatuar në afërsi të një makine e cila ndodhej e parkuar. Lënda e dyshuar plasëse, e
Momenti kur tre militantë të ISIS-it hidhen në erë nga tanku sirian (VIDEO) Tre militantë të të ashtuquajturit “Shteti Islamik” kanë filmuar vetën duke u hedhur në erë nga një tank sirian. Kame
Lufta ndaj kanabisit, përplasje mes Policisë dhe vendorëve në Shkodër Në një takim mes krerëve të Policisë së Shkodrës me drejtues të pushtetit vendor, drejtori i Policisë së Shkodrës deklar
Bilanci i sotëm i Policisë/ Kapen 1.2 ton kanabis, 8 mijë bimë të asgjësuara Policia e Shtetit ka publikuar bilancin në lidhje me aksionin antikanabis që nisi ditën e sotme në të gjithë vendin.
Shifra të çmendura/ Ja miliardat që humbën trafikantët nga aksionet antikanabis Nga Tedi Blushi “Guardia di Finanzia” dhe Policia e Shtetit publikuan sot raportin e përbashkët të drogës së asgjësua
Asgjësohen 23.000 rrënjë kanabis në Memaliaj dhe Dugagjin, kapet kreu i njësisë Pult Janë asgjësuar ditën e sotme plot 10 mijë bimë kanabis në një operacion antikanabis në Malësinë e Dugagjinit. Në oper
Policia: Këtë verë janë asgjësuar 1.2 milion rrënjë hashash Policia e Shtetit ka mohuar akuzat e opozitës mbi përfshirjen e zyrtarëve në radhët e saj në kultivimin e hashashit.
Avokati i Xhelilit: Videoja e manipuluar! Avokati i Shukri Xhelilit ka kërkuar nga gjykata që ti vihet në dispozicion mjeti me të cilin u kryen filmimet ndaj klie
Asgjësohen rreth 9800 rrënjë kanabisi në Sarandë Policia e Sarandës ka zbuluar dhe asgjësuar plot 9840 rrënjë kanabis sativa. Sipas policisë kanë bërë të ditur se, bimët
Asgjesohen 1150 fidanë kanabis në Shkodër Policia e Shkodrës gjatë një kontrolli antikanabis, ka asgjesuar 1150 fidanë kanabis sativa, të mbjellë me kubikë. "Në k
Zbulohen 13 parcela me kanabis në Lezhë 13 parcela me kanabis janë zbuluar sot, ndërsa është bërë e mundur asgjësimi i 830 bimëve. Pas informacioneve të mbledhu
Asgjësohen 2.700 bimë kanabis në Shkodër Në vijim të operacioneve antikanabis, Policia e Shkodrës, vetëm në 24 orët e fundit ka gjetur dhe asgjesuar një sasi të
Asgjësohen 3371 rrënjë në Vlorë dhe Shkodër Vijojnë aksionet antikanabis të policisë, këtë herë në Shkodër dhe në Vlorë. Burime zyrtare nga policia bëjnë të ditur s
Asgjësohen mbi 6200 rrënjë hashashi në Vlorë Në disa aksione të ndërmarra në fshatrat Treblovë, Penkovë dhe Dushkarak, policia e Vlorës vijon me operacionin kundër k
Asgjësohen 1834 bimë narkotike në Vlorë, Kuçovë e Skrapar Policia nuk ka të ndalur në asgjësimin e bimëve narkotike, ku në Vlorë, Kuçovë e Skrapar janë asgjësuar 1834 bimë narkot
Asgjësohen 273 bimë narkotike, në kërkim autorët Uniformat blu të Lezhës, teksa kanë asgjësuar kanabis sativa jane vënë në ndjekje të autorëve. Policia e Lezhës ka bërë
Tepelenë, policia asgjeson 1.038 bimë narkotike Pas evidentimit të asaj se Tepelena po shndërrohet në një nga zonat ku kultivohet më së shumti lëndë narkotike, policia
Asgjësohen mbi 5 mijë rrënjë hashashi në Vlorë dhe Shkodër Në sajë të operacioneve të ndërmarra në Vlorë dhe Shkodër, së fundmi policia ka asgjësuar mbi 5 mijë rrënjë hashashi. Në