999 rezultate për

asgjesimi

Të rrezikshme për shëndetin, kompania e palicensuar bën asgjesimin e mbetjeve spitalore (VIDEO) Spitali i Durrësit transportin dhe asgjësimin e mbetjeve të rrezikshme spitalore për mjedisin dhe shëndetin e njerëzve,
Mesazhi i fundit publik i Major Klodian Tanushit nga Letonia para se të humbiste jetën (VIDEO) Majori Klodian Tanushi nuk i mbijetoi dot plagëve të marra disa ditë më parë pas shpërthimit të një predhe gjatë misioni
Fillon asgjesimi i fletëvotimeve (FOTO LAJM) Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve ka filluar shkatërrimi i materialit zgjedhor të Zgjedhjeve të Parakohshme për
Ja si vepron Policia për asgjësimin e kanabisit Është botuar në Fletoren Zyrtare udhëzimi i plotë që mban firmat e ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, asaj të Sh
Ban Ki-moon: Bota po shkon drejt asgjësimit atomik! Ish-Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, Ban Ki-moon paralajmëron se bota po i afrohet gjithmonë e më shumë asgjësimit ato
Asgjësimi i kanabisit, ministri Xhafaj letër kryeprokurorit Llalla: E kalove cakun! Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i ka dërguar një letër kryeprokurorit Adriatik Llalla pas deklaratës së tre ditëve më
Asgjësohen mbi 200 bimë kanabis në Shkodër Policia e Shkodrës, në vijim të operacioneve anti-kanabis kanë zhvilluar në orët e fundit një operacion duke asgjësuar 4
Asgjësohen mbi 700 bimë hashashi në Vlorë Vijojnë me të njëjtën intesitet operacionet për asgjesimin e lëndëve narkotike në vend. Janë blutë e Vlorës të cilët vij
Vlorë, asgjësohen 105 bimë narkotike të llojit kanabis sativa Policia e Vlorës ka bërë të mundur zbulimin dhe asgjësimin e 2 parcelave me rreth 105 bimë narkotike të llojit kanabis s
Asgjësohen 3 mijë bimë narkotike në Berat Policia e Beratit ka bërë të mundur asgjësimin e 3 049 bimë kanabis sativa. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Osmëzezë, Komu
Nishani i shqetësuar: Po asgjësohet institucioni i presidentit Miratimi në Kuvend me 84 vota pro të disa ndryshimeve në ligjin e Gjykatës së Lartë është cilësuar nga Presdidenti Bujar
KQZ vendos sot për asgjesimin e fletëve të votimit Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve mblidhet sot për problemin e asgjesimit të fletëve të votimit dhe hapjen e kutive të voti
KQZ mblidhet të hënën për asgjesimin e fletëve të votimit Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve mblidhet të hënën për problemin e asgjesimit të fletëve të votimit dhe hapjen e kutive të
Dorëzohet në polici një nga personat që sulmuan helikopterin në Dukagjin Në kuadër të operacionit të ndërmarrë në Komunat e zonës së Dukagjinit për asgjesimin e bimëve narkotike, nga strukturat
Vjedhja në BSH, Porkuroria heton edhe procedurën e asgjësimit të kartëmonedhave Prokuroria ka zgjeruar hetimet lidhur me vjedhjen në Thesarin e Bankës së Shqipërisë duke kryer hetime edhe për procedur
Policia vijon asgjesimin e kanabisit në Dukagjin Policia e Shtetit vijon operacionin për asgjesimin e parcelave me bimë narkotike kanabis sativa në Dukagjin të Shkodrës.
Policia sekuestron antitank dhe mitraloz në Lazarat (FOTO-LAJM) Update- Publikohen detaje te reja lidhur me operacionin e policisë në Lazarat. Sipas njoftimit të MPB-së nga kontrollet
Ish-deputeti i PD-së, Fatos Hoxha: Basha, "Berishë me BOTOKS" Ish-deputeti i PD-së, Fatos Hoxha e cilëoson kryetarin aktual Lulzim Basha si “Berishë me BOTOKS”. Në një intervistë
KQZ vendos për asgjesimin e fletevë të votimit të 23 Qershorit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miraton sot vendimin për hapjen e kutive të votimit të zgjedhjeve të 23 qershorit, me qël
Sarandë, gjenden fuçi të groposura me helme dhe kimikate Zbulohet në fshatin Finiq të Sarandës, në vendin e quajtur "Plantacioni i portokalleve" një vendi intoksuar me helme dhe