999 rezultate për

asetet

Maradona kishte "vetëm" 83.500 euro pas një jete të shthurur me shpenzime, ja asetet e tij Diego Maradona ndërroi jetë javën e kaluar nga sulmi në zemër në moshën 60 vjeçare, ndërsa në xhirollogarinë e tij banka
"Asetet" shpërthyese në plan të parë, Trejsi rikthehet me poza të parezistueshme (FOTO LAJM) Kishte pak kohë që nuk bënte nga ato postimet super seksi në rrjetet sociale. Por së fundmi, Trejsi Sejdini i ka “tërbua
Bukuroshja harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM) Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrj
Bukuroshja e "Love Island" harron ndarjen nga milioneri, poza provokuese në rrjet (FOTO LAJM) Megan Barton Hanson ka treguar asetet e saj në një mini fund derisa është ndarë nga ish i dashuri i saj, milioneri Harry
Kimi ekspozon asetet në mes të rrugës (FOTO LAJM) Ajo nuk është përmbajtur asnjëherë sa i përket dëshirës për të ekspozuar trupin. E veshur me një bodysuit 38 vjeçarja
Demi Rose nuk po ndalet, ditën e sotme vijnë foto të "çmenduara" (FOTO LAJM) Demi Rose ka treguar përsëri asetet e saj në bikine derisa ka treguar asetet e saj në një foto pothuajse nudo gjatë një
Lucy, ekspozon bukurinë natyrale (FOTO LAJM) Lucy Mecklenburgh ka treguar asetet e saj ne bikine në një fotosesion ku është paraqitur në plazh për programin Lucy
Çmendet Oriola, fotot e fundit "tërbojnë" fansat (FOTO LAJM) Oriola Marashi njihet për provokimet e një pas njëshme që bën në rrjetet sociale. Edhe së fundi, modelja ka nxitur im
Bukuroshja e "Victoria’s Secret" joshëse në Coachella (FOTO LAJM) Bukuroshja e Victoria Secret’s. Josephine Skriver ka treguar asetet e saj derisa është shfaqur para turmës në Coachella.
Kjo është gjyshja që tërbon djemtë me format e saj (FOTO LAJM) Është 53 vjeçe, por fiziku i saj nuk ia tregon aspak këtë moshë. Me siguri ka plot vajza të reja që do ta kishin zili p
Ronaldinho në telashe, gjykata i konfiskon asetet me vlerë Nuk kanë të sosur problemet për legjendën e ekipit të Barcelonës, Ronaldinho Gaucho. Pas lënies së futbollit braziliani
Dafina e pandalshme, nxjerr asetet dhe trullos publikun (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Dafina është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdi
La nam në Dance With Me, Rashel përdridhet e tregon asetet (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka nisur Dance With Me. Ka qenë Seldi ai që ka kërcyer mbrëmjen e sotme këngën e Elvana Gjatës, hiti
Blerona bën selfi por sytë menjëherë të shkojnë poshtë Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj. Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më s
I fshehu me duar, por kamerat kapin "asetet" e Kimit (FOTO LAJM) Edhe pse u përpoq që kamerave t'i shmange pjesët më intime të saj, copa që kishte veshur nuk ia lejoi atë. Kështu, Ki
Skandali i Gulf, sekuestrohen asetet e kompanisë Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve ka bllokuar 2 pika karburantesh në fshatin Libonik përgjatë aksit Korçë-Maliq dhe nj
Këto janë asetet që ministria i ka marrë në mbrojtje Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka marrë vendim për aprovimin Listës së Trashëgimisë Kulturore pë
Ende asnjë hap për Trepçën Qeveria e Kosovës nuk ka ndërmarrë asnjë nga veprimet e listuara në ligj, nëpërmjet të cilave do të mundë të merreshin n
Linda Morina pa komplekse, tregon bahçen dhe "asetet" (VIDEO) Linda Morina nuk ka asnjë kompleks nga prejardhja e saj apo shërbimet që bën në shtëpi. Ndryshe nga shumë këngëtare