999 rezultate për

asensio

Chelsea bën gati shifrën stratosferike për transferimin e Asensios Chelsea së fundim i është qepur keq yllit të Real Madridit, Marco Asension. Siaps raportimeve të Don Balon londinezë
Guardiola i dashuruar mbas Asensios, ofertë bombastike që të ketë shërbimet e tij Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola thuhet se është gati të paguajë 150 millionë € për yllin e Real Madridit.
Mungon Asensio, pas depilimit këtë herë e ka me dhëmbët Zinedine Zidane i ka ftuar plot 19 lojtarë për ndeshjen para shikuesve në Santiago Bernabeu me Alavesin. Cristiano Ro
Ja çfarë dëshironte të tregonte Asension me festën pas golit të parë me kokë (VIDEO) Marco Asensio ishte sfiduar nga një miku i tij se ai nuk do të shënonte gol me kokë. Por talenti spanjoll nuk kishte kët
STATISTIKË / Real Madrid skuadra e parë që shënon 6000 gola në La Liga Mesfushori spanjoll Marco Asensio shënoi golin e 6.000 për Real Madridin në La Liga, rekord historik – pasi Los Blancos
Betis - Real, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madrid ka fituar sonte ndaj Real Betis me shifrat e përgjithshme 5-3, ndeshje e vlefshme kjo për javën e 24-të të k
Zidane revoltohet kur gazetarët i kërkojnë llogari për minutazhin e Asensios Zinedine Zidane duket se e ka rutinë konferencën për shtyp. Francezi në konferencën e fundit për shtyp ishte më i qetë p
Zidan, Asensio dhe skema triumfuse kundër PSG-së (VIDEO) Real Madridi iu përgjigj rezultateve të dobëta në La Liga me një fitore bindëse 3-1 kundër PSG në kuadër të çerekfinalev
Perez: Kemi refuzuar një ofertë prej 150 milionë euro për Asension Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, i ka konfirmuar pohimet e mediave spanjolle që sugjeruan se Liverpoolit i
United, City dhe Bayern të fiksuar pas Asensios Asensio është një nga yjet që pritet të dhurojnë më shumë gjëra të bukura në vitet e ardhshme. Këtë e kanë vënë re dhe k
Bye Bye Real, Asensio shumë afër transferimit tek gjigandi anglez Marco Asensio ka qenë prej kohësh një ëndërr e vërtetë për për shumë klube, duke bërë edhe klubin londinez për vete.
PSG po vjen, Ronaldo, Ramos, Isco dhe Asensio stërviten veçant (VIDEO) Lojtarët Madrilen sot zhvilluan seancën e dytë stërvitore për këtë javë dhe vazhduan me përgatitjet për ndeshjen e së sh
Trajneri i Spanjës shprehet i shqetësuar për formën e Asensios dhe Iscos Trajneri i kombëtares spanjolle, Julen Lopetegui mori pjesë në galambrëmjen e cmimeve të shoqatës së sportistëve të Madr
Shpërthen Benzema pas zëvendësimit, shikoni si reagon (VIDEO) Real Madridi mposhti dje Valencian me rezultat 1-4 dhe kështu u rikthye tek fitoret në La Liga. Në formacioni startue
Heshtet Mestalla, Marcelo shënon golin e tretë (VIDEO) Gjithçka mund të quhet e mbyllur tani teksa Marcelo ka gjetur golin e tretë dhe të qetësisë për Realin e Madridit. I
Asensio vazhdon ta tregojë veten si kryesori i Realit kur hidhet në fushë formacioni i dytë Zinedine Zidane sërish startoi me rotacionet e tij në Copa del Rey në cerekfinalen e mbrëmshme ndaj Leganes dhe ishte së
Asensio bën super goditjen "alla Van Basten", shikoni reagimin e portierit (VIDEO) Reali i Madridit iu fal supergolit të Asensio për të fituar minimalisht 1-0 përballë Leganes në Copa del Rey. Në minu
Asensio kërkon ndryshim nga Reali i Madridit Marco Asensio ka dhënë një konferencë për shtyp pas golit të mbrëmshëm ndaj Leganes, gol që i solli fitoren ekipit Madri
Marco Asensio shpëton Realin në sekondat e fundit të ndeshjes nga një tjetër dështim (VIDEO) Real Madrid ka fituar sonte ndaj Leganes me rezultatin minimal 0-1 në fitore minimale ndaj Leganes në "Estadio Municipal
Realit i duhen 90'-të minuta për të shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid më në fund ka shënuar golin e avantazhit ndaj Leganes në "Estadio Municipal de Butarque". Autori i golit