999 rezultate për

asdrit

Shqiptari që grabiti shtëpitë e Becker dhe Anelka në Angli, çfarë dinë familjarët? Në fshatin Gjorm të Vlorës, familja e shqiptarit që terrorizoi Londrën me plaçkitje për 10 vite më radhë nuk dinte asgjë
Njihuni me vlonjatin që ishte tmerri i britanikëve, metoda që përdor kur grabit shtëpitë I mbiquajturi “mbreti i skifterëve” të Londrës, pas demaskimit rrezikon tashmë të dënohet me disa vite burgim, pasi ka p