999 rezultate për

arya

Roma kërkon të trasferojë përfundimisht Smalling dhe Mkhitaryan Roma është e vendosur që të transferojë Chris Smalling dhe Henrikht Mkhitaryan në formë permanente. Dyshja luajnë te
Liderja e opozitës iraniane merr pjesë në meshën e Krishtlindjes Udhëjeqësja e opozitës iraniane(MEK) Maryam Rajavi ishte prezente në meshën e Krishtlindjes mbrëmë në Katedralen Shën Pa
Mkhitaryan dëshiron të qëndrojë te Roma Henrikh Mkhitaryan po merr për dore Romën. Fantazisti armen ka kaluar problemet fizike dhe tani është një lojtar i rëndë
Tjetër problem për Romën, dëmtohet Mkhitaryan Një tjetër problem për Romën, Henrikh Mkhitaryan do të qëndrojë larg fushave për tri javë pasi ka pësuar një problem mus
Nuk përmbahet Roma, transferon dy sulmues (FOTO LAJM) Pasi shiti Patrick Schick te Leipzigu, Roma është gati të prezantojë dy afrime mjaft të bujshme ,që në një organikë me d
E pazakontë, policia ndalon tifozët që mbanin veshur fanellën e Mkhitaryan (VIDEO) Ylli i Arsenal, Mkhitaryan nuk ka udhëtuar me skuadrën për finalen e Europa League. Problemet politike në mes të Arme
Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Fëmija më i shëndoshë në botë heq kilet e tepërta Një 13-vjeçar, që para disa vitesh njihej si fëmija më i shëndoshë në botë, ka humbur tashmë gjysmën e peshës së tij.
Politika e la jashtë finales, ky është mesazhi i Mkhitaryan Arsenali ka vendosur që të mos e marr me vete mesfushorin Henrik Mkhitaryan në Azerbajxhan. Mesfushori armen për shka
Zyrtare: Problemet politike detyrojnë Mkhitaryan që të mos luajë në finalen e Europa League Tashmë është zyrtare: Henrikh Mkhitaryan nuk do të udhëtojë me Arsenalin për në Azerbajxhan për të luajtur në finalen e
Mesfushori i Arsenal nuk do të jetë në finalen e Europa League për arsye sigurie Arsenal me meritë të plotë arriti të siguronte kualifikimin në finalen e Europa League, ku të këtë përballë një tjetër
Vlora Çitaku frymëzohet nga Arya Stark në "luftën" me Serbinë Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, luftën e Kosovës me Serbinë e ka krahasuar me se
A vritet Night King? Çfarë ndodhi në serinë e 3 të Game of Thrones (SPOILER ALERT) Të gjithë fansat e Game of Thrones kanë parë serinë e tretë të këtij seriali që ka gozhduar milion shik
Skenat e seksit të Arya-s "vjedhin" serinë e dytë të Game of Thrones (FOTO LAJM) Në fund të javës që sapo lamë pas u shfaq seria e dytë e sezonit të 8 të Game of Thrones, një serial që ka gozhduar mili
"E dija lojë", aktorja që luan Aryan flet për skenën e seksit me Gendry-n në Game of Thrones (FOTO LAJM) Fansat më të zjarrtë të Game of Thrones u ndanë më dysh në raport me skenën e seksit të Arya Stark dhe Gendry në serinë
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi
Arsenal nxjerr në shitje Ozil dhe Mkhitaryan Sipas "Mirror", Arsenali do të nxjerrë dy yjet e skuadrës në shitje Ozil dhe Mkhitaryan në verë. Të dy lojtarët do
Masakroi me thikë kundërshtarin, lojtari pëzullohet përjetë (VIDEO) Futbollisti i Amedsporit, Mansur Çalar, në kategorinë e tretë, akuzohej se ishte futur në fushë me një brisk apo thikë t
Arsenali kalon sërish në avantazh me Mkhitaryan (VIDEO) Arsenali po shkon drejt fitores në ndeshjen që po zhvillohet në Emirates ndaj Southampton. Topcinjtë kanë shënuar dh
Ylli i Arsenalit lë pas dëmtimin dhe kthehet në stërvitje (FOTO LAJM) Arsenali do të luaj nesër kundër skuadrës së Manchester Cityt në stadiumin "Etihad Stadium". Por sot klubi londinez