999 rezultate për

arturo

Arturo Vidalit i sekuestrohen 4 shtëpi në Torino Për shkak të një borxhi të papaguar prej 18,489 eurove, Gjykata e Torinos ka marrë vendim që mesfushorit të Barcelonës,
Barcelona me mungesa të mëdha ndaj Rayo Vallecano Skuadra e Barcelonës do të luajë sonte në mbrëmje përballë Rayo Vallecano. Një transfertë e lehtë në letër për skuadrën
I çau kokën një shtetasi gjerman, gjykata merr vendimin për Arturo Vidal Oktoberfest është një eveniment që organizohet në muajin tetor në Gjermani e cila karakterizohet nga një përdorim i gjer
Barcelona paralajmëron Arturo Vidal Skuadra e Barcelonës nuk po e kapërdir mirë sjelljet që është duke bërë mesfushori Arturo Vidal. Kiliani ka pasur shumë
Vidal "shpërthen" kundër sitemit VAR Ai karton i kuq, për mbrojtësin e Barcelonës, Clement Lenglet në minutën e 33' duket se nuk u ka pëlqyer aspak lojtarë
Arturo Vidal tregon skuadrën që do fitojë Champions-in Arturo Vidal është bërë përforcimi më i fundit i Batcelonës. Kiliani në intervistat e fundit është shprehur se ka dë
Arturo ​Vidal: Barcelona është klub më i madh se Bayern Munich Lojtari i ri i Barcelonës, Arturo Vidal, ka thënë se largimi i tij nga Bayern Munichi është një hap i madh para për karr
Arturo Vidal mbërrin në Barcelonë Mesfushori kilian, Arturo Vidal, gjatë ditës së sotme ka mbërritur në qytetin e Barcelonës, për t’iu bashkuar skuadrës s
Pas Romës, Barcelona i "rrëmben" objektivin edhe Interit Vetëm disa ditë pas "rrëmbimit" të Malcom, i cili po transferohej te Roma, Barcelona raportohet se ka rënë dakord me ob
Kjo është dita kur Arturo Vidal do të nënshkruajë me Interin Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal pritet që të rikthehet në Serie A. Tashmë transferimi i Vidalit te Interi ës
Arturo Vidal arrin marrëveshje personale me Interin Arturo Vidal ka arritur marrëveshje për kushtet personale me Interin, ndërsa tani pritet një lëvizje nga Bayern Munich.
Arrihet marrëveshja, Arturo Vidal transferohet në Inter Bayern Munich ka rënë dakord që mesfushori Arturo Vidal të transferohet tek Interi. Siç raporton gazetari italian, T
Arturo Vidal zgjedh mes Interit dhe Milanit për transferimin e tij Arturo Vidal është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga skuadra e Bayern Munich. Mediat sportive raportojnë se
Arturo Vidal kthehet në Seria A ? Inter po shpreson për të nënshkruar me Arturo Vidalin nga Bayern Munich, por ata duhet ta shesin një lojtar për ta blerë
Vidal tregon klubin e ëndërrave të tij Mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal, ka zbuluar dëshirën e tij për t’iu bashkuar ekipit brazilian, Flamengo. “Më
Arturo Vidal rrezikon 10 vite burg Gazeta gjermane "Bild" ditën e sotme shkruan se mesfushori i Bayern Munich, Arturo Vidal rrezikon të dënohet me 10 vite
Arturo Vidal do të mungoj më shumë se dy muaj Arturo Vidal do të mungoj këtë sezon për Bayernin pasi që dje i është nënshtruar një operimi në gju, i cili do ta lë atë
Tronditëse, Bayern jep njoftimin e hidhur për Vidalin Arturo Vidal zyrtarisht nuk do të jetë në dy ndeshjet kundër Realit. Kiliani e la fushën më përqafime dhe përkrahje nga
Operacion në gju, Vidal nuk do të luajë kundër Real Madrid Skuadra e tij ka një ndeshje të vështirë përballë Real Madrid, por Vidalit i duhet që të kryejë një operacion në gju në
Arturo Vidal: Qëndrimi dhe rinovimi i kontratës varet nga drejtuesit e klubit Arturo Vidal thotë se gjithçka varet nga drejtuesit e klubit nëse do të vazhdojë të qëndrojë tek Bayern Munich apo do të