999 rezultate për

artur

Sky Sport: 80 milion euro për Barcelonën, Arthur Melo është i Juventusit Është arritur marrëveshja mes Barcelonës dhe Juventusit për kalimin e mesfushorit Artur në Torino. Lajmi është konfi
Arrihet marrëveshja, Pjanic dhe De Sciglio te Barcelona, Arthur Melo te Juve Sipas së përditshmes katalanase “Sport”, Juventusi dhe Barcelona kanë gjetur akordin për një operacion të bujshëm në mer
Del video e re e deputetit të Kuvendit: Do tallni b**** me djersën time? (VIDEO) Emisioni “Stop” ka publikuar pamjet e përplasjes së deputetit të Kuvendit me IMT në Sarandë, pasi qytetari Ardit Cikuli,
Rrëfimet e Arturo Vidal: Nga uria që pësoi si fëmijë, te arrestimi i babait të tij dhe shumë skandale (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka një karrierë të pasur në futboll duke luajtur për ekipe të mëdha si Juventus, Bayern, dhe Barcelona, shk
"Çfarë do bësh me futbollistët shqiptarë?", Osmani ironizon Braçen: Arturit dhe Pjanic u leh qeni shtrirë (FOTO LAJM) Pas Braçe shprehu zhgënjimin rreth lajmit të “Tuttosport” rreth hipotezave zëvendësimit të lojtarit të Juventusit Mirale
Artur Zheji: Rama bashkë me ministrat kanë bërë testin e COVID-19 në një spital privat Gazetari Artur Zheji "360gradë", publikoi një mesazh të fortë të dërguar nga një person, të cilit nuk ia bëri publik emr
Koronavirusi bllokon dy futbollistët shqiptarë në Kosovë, flet mbrojtësi: Nuk mund të vijmë Shpërthimi i Koronavirusit, ka bërë që shumë futbollsitë të mbeten të izoluar në shtete të ndryshme dhe larg familjeve t
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Di Maria zbulon se numrin 7 te United ja kishin dhënë pa dëshirën e tij Sulmuesi aktual i PSG, ka zbuluar se si e ka marrë numrin shtatë te Manchester United. Argjentinasi shpjegon se nuk i
Pamjet e kryebashkiakut duke pirë kokainë, PD flet për emrin Pas publikimit të pamjeve ku shihej qartë se një kryebashkiak i Partisë Socialiste konsumonte kokainë, opozita ka folur
Vëllai i Eglantina Gjermenit emërohet si kryetar i ILD Pak minuta më parë është votuar si kryetar i Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani. Ai mori 98 vota pro
Setien vendos për Vidal, kërkon edhe një sulmues Pavarsisht interesimit të vazhdueshëm të Interit, Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona të paktën deri në fund të kët
Valverde nuk e ka mendjen te e ardhmja e Vidal Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka thënë se ai nuk është duke menduar për mundësinë që Arturo Vidal të largohet
Gjyqi i Vidalit me Barcelonën, La Liga merr vendimin Liga spanjolle e futbollit ka refuzuar kërkesën e Arturo Vidal për të përfituar 2,4 milionë euro nga Barcelona për të ci
Kurti: Jetoj në një banese 61 m2! Nuk dua të pasurohem, kam mjaftueshmëri (VIDEO) Kandidati për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti jeton në një banesë 61 metër katëror dhe mbi të gjitha me qira. Duk
Problemet mes VV dhe LDK për qeverinë e re, Kurti: Skenari me i keq i mundshëm janë zgjedhjet e reja (VIDEO) Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti në një intervistë për emisionin "360 gradë" në RTV Ora foli edhe për mosma
Arturo Vidal kërkon të largohet dhe hedh në gjyq Barcelonën, te Interi fërkojnë duart Merkato e futbollistëve mund të shohë një lëvizje të bujshme në merkaton e janarit, pasi Arturo Vidal, i cili ishte vler
Zërat e merkatos dhe objektivi personal, rrëfehet Vidal Arturo Vidal është një nga emrat më të përfolur të merkatos së janarit. Antonio Conte e do në ekip dhe drejtuesit e Inte
"Vajzën tonë e bëri dashnore të ministrit", Rama sulmon gazetarin (VIDEO) Duke folur nga foltorja e Kuvendit për paketën anti-shpifje, kryeministri Edi Rama sulmoi dy prej figurave që kanë kundë
TËRMETI/ Mori dy jetë të pafajshme, pronari i lokalit hoqi muret e pallatit 6-katësh Tërmeti i 26 nëntorit në Shqipëri shkaktoi 51 viktima, më së shumti në Thumanë e Durrës. Pas kësaj tragjedie të përm