999 rezultate për

artur

COVID-19/ Situata kritike në Shqipëri, mjeku: Po infektohen në masë moshat e reja Situata e pandemisë në vend, ishte temë diskutimi në emisionin “Kjo Javë”, në “News 24”, drejtuar nga gazetarja Nisida T
Vidal bisedime me Juventusin? Kiliani sqaron gjithçka Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ka squaruar raportimet se ka pasur kontakte mes tij dhe klubit të Juventusit. Art
Humb jetën nga Covid-19 në moshë të re punonjësi i OSHEE-së Një lajm i hidhur ka ardhur ndërkohë nga radhët e punonjësve të OSHEE-së, ku bëhet me dije se ka humbur jetën si pasojë
Ndeshja vendimtare ndaj Shakhtarit, Interi mund të luaj pa Vidal Inter do të luaj të mërkurën ndeshjen kundër Shakhtar Donetsk në kuadër të javës së gjashtë në Ligën e Kampionëve. "N
Koronavirusi i merr jetën gazetarit të njohur italian Arturo Diaconale ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare. Gazetari, i cili ishte zëdhënësi zyrtar për Lazion, ndërroi jetë
Meta dekoron 7 ish-futbollistët e Tiranës me çmimin "Mjeshtër i Madh" Presidenti i Republikës, Ilir Meta dekoroi me çmimin "Mjeshtër i Madh", 7 ish-futbollistë të njohur të Tiranës. Bëhet
ZYRTARE/ Arturo Vidal është lojtar i Interit Arturo Vidal është futbollist i ri i Interit. Arturo Vidal është zyrtarizuar si përforcim i ri i Interit. Mesfushori
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Vidal përshëndetet me shokët te Barcelona, gati të niset për Milano Arturo Vidal afrohet gjithnjë e më shumë me Interin. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat spanjolle me kilianin që prej
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Vidal te Interi si lojtar i lirë, kiliani firmos kontratë 2-vjeçare Arturo Vidal do të jetë lojtar i skuadrës së Inter. Lojtari kilian, Arturo Vidal, ka arritur të shkëpus kontratën me
Mungon vetëm zyrtarizimi, Arturo Vidal gati firmën me gjigandët e Serie A Arturo Vidal do të jetë largimi i radhës nga Barcelona, teksa mesfushori kilian është pranë vetëm zyrtarizimit të Interi
Vidal largohet nga Barcelona si lojtar i lirë Është radha e Arturo Vidal për t’u larguar nga Barcelona. Pas largimit të Ivan Rakitic, serinë e largimeve Barcelona
Granit Xhaka emërohet kapiten i Zvicrës Granit Xhaka është emëruar kapiten i ri i Përfaqësueses së Zvicrës. Pas pensionimit të Stephan Lichtsteiner, trajneri
Tërmeti i 26 nëntorit, kapet pas 9 muajsh në kërkim ish-punonjësi i ALUIZNI-t Ish punonjësi i ALUIZNI-t në Durrës, Skerdilajd Bello, 30 vjeç është arrestar nga policia lidhur me tërmetin e 26 nëntor
Meta: Shfaqet një gangster i rrethuar nga servilë që shantazhon opozitën dhe i mbyll gojën shtypit Presidenti Ilir Meta sot ka ndarë një shkrim për Ditën Europiane të kujtimit të viktimave të Stalinizmit dhe Nazizmit du
Dhjetra viktima pa përgjegjës! Bie akuza për vrasje, gjykata liron të arrestuarit për tërmetin Asnjë përgjegjës për dhjetëra viktima e qindra të plagosurit e tërmetit të 26 nëntorit të vitit të kaluar. Ndryshimi
Koronavirusi i merr jetën shoferit të Urgjencës Kombëtare Punonjësi i Qendër Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Artur Ndreu ka ndërruar jetë. Shoferi i Urgjencës mësohet se ka ndë
Moggi ironizon Arthur Melon: Shumë i ngadaltë, do jetë rezervë në Torino Për ish-drejtorin e përgjithshëm të juventusit, Luçiano Moxhin, lëvizja e fundit në merkato e ngritur mes bardhezinjve d
Tratativa mes Juventus dhe Artur, mesfushori ka marrë vendimin përfundimtar Juventus dhe Barcelona kanë negociuar gjatë për të arritur te një shkëmbim mes mesfushorësh. Të përfshirë janë Mirale