999 rezultate për

artur

"Lufta" në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëlla
DOSSIER/ Krimet e tmerrshme të bandës së Aldo Bares: Nuk linin të plagosur, vetëm të vrarë Atentati i djeshëm në Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe dy të tjerë u plagosën risolli në vëmendjen myzeqarëve
Si “mbretëroi” Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjes Atentati i përgjakshëm i ndodhur dje në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe janë plagosur dy të tjerë, ka rikthye
Ylli Manjani dëshmitar në gjyqin për ish-drejtorin e Burgjeve Artur Zoto Një nga dëshmitarët e rëndësishëm që do thirret në gjykatë përsa i përket ceshtjes së ish-drejtorit të Burgjeve Artur Z
Ofronin seks online, kush janë prindërit e dy fëmijëve që menaxhonin rrjetin Vetëm pak ditë më parë policia vuri në pranga 7 vajza ndër to edhe tutoren e një zyre ku ofrohej seks online. Polici
Interi serioz në interesimin për Arturo Vidal Interi është i përgatitur të sanksionojë një marrëveshje prej 45 milionë paund për të sjellë mesfushorin e Bayern Munich
Interi insiston për yllin kilian Interi vazhdon të insistojë për Arturo Vidalin. Interi nuk ka hequr dorë nga Arturo Vidal dhe do të vazhdojë të përpi
“Mos votoni për PS-në”, kërcënohen emigrantët, ja kush ua dërgoi sms-të Dhjetëra automjete dhe autobusë kanë hyrë dje në mbrëmje në territorin shqiptar, por edhe sot nga pikat e kalimit kufita
“Balena Blu” edhe në Shkodër, Famulltari tregon 3 raste të rënda “Balena Blu” po kërcënon fëmijët në të gjithë Shqipërinë. Pas rastit të një 14-vjeçarje në Gjirokastër, raste të ndryshm
Kërtusha: Të shkarkohet drejtori i Shërbimit Kombëtar të Punësimit! Ministrja Xhulieta Kërtusha ka kërkuar sot shkarkimin e drejtorit të Shërbimit Kombëtar të Punësimit, Artur Mickaj. M
Legjendat e "Greqi 2004" nderojnë Artur Lekbellon (FOTO LAJM) Legjendat e futbollit grek, pjesëtarët e ekipit që fitoi Euro 2004, kanë qenë dje të pranishëm në ndeshjen miqësore që e
Rrëfimi prekës i Artur Lekbellos: Vuaj nga një sëmundje e rrallë Maksimalja që mund të jetosh me këtë sëmundje është tri vjet, por unë kam arritur në vitin e pestë. Shpresoj që Zoti të
Artur Lekbello lufton me jetën, grekët mbledhin fonde për ta ndihmuar Artur Lekbello është në gjendje kritike. Lajmi i keq vjen nga Selaniku, aty ku ish-futbollisti i njohur i Kombëtares shq
David Beckham "përçan" fansat për rolin e tij në filmin "Mbreti Artur" (FOTO LAJM) Ish futbollisti i njohur i kombëtares angleze David Beckham tërhoqi vëmendjen verën e kaluar kur deklaroi se do të ishte
Historia prekëse e Arturo Vidal që ka përlotur të gjithë! Mesfushori i Bayern Munichut, Arturo Vidal, mund të ishte viktimë e një tragjedie para se të bëhej një lojtar profesioni
Vidal kalon Bayernin në epërsi ndaj Realit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në epërsi ndaj Real Madridit, me golin e mesfushorit kilian, Arturo Vidal, i cili shënoi në minu
Shkelje të rënda, shkarkohet nga detyra drejtori i Policisë së Burgjeve Pas disa largimeve në Drejtorinë e Përgjithshme të Burgjeve që përfunduan edhe me arrestimin e ish-Drejtorit Artur Zoto,
Artur Zheji: Si e binda Ramën të dilte me sëpatë në dorë mes Tiranës (FOTO LAJM Analisti Artur Zheji ka shkruar mbi ambicien dhe hapat e para të Edi Ramës në politikë. Ndër të tjera analisti shkru
Rrëfimi i policit: Si e korruptoi Bare njeriun e Tur Dajës, luajti futboll me kokën e tij Ish-oficeri i lartë i policisë, Bujar Hoxha rrëfen krimet e bandës së Aldo Bares në një përmbledhje të aktiviteteve krim
I preu kokën rivalit të tij, kush është Aldo Bare dhe krimet e tij makabre? Vetëm një ditë më parë Gjykata Kushtetuese vendosi heqjen e dënimit për jetë për Aldo Baren. Aldo Bare ose Alfred Sh