999 rezultate për

artistin

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për
"Më ftoi të jetonim në Amerikë", Fjodora Fjora rrëfen flirtin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM) Gazetarja dhe moderatorja e njohur Fjodora Fjora ishte një prej të ftuarave të emisionit të Luana Vjollcës, “Shiko Kush
4 vite pas ndarjes nga jeta, Sara zbulon lidhjen e gjakut me artistin shqiptar (FOTO LAJM) 4 vite më parë ndërroi jetë mjeshtri shqiptar i cirkut, Telat Agolli. Ditën e sotme Sara Hoxha, ka zbuluar lidhjen e gja
Dhurata Dora publikon këngën me artistin e njohur botëror (VIDEO) Dhurata Dora vjen në një këngë bashkë me artistin e njohur francez, Maitre Gims. Është publikuar kënga këngëtarit fra
Na ishte njëherë një artist! (VIDEO) Në puntatën e Edicionit Veror te ciklit "NA ISHTE NJE HERE MUZIKA", Gjergj Leka ka prezantuar para publikut shqiptar një
Nora Istrefi ka gati hitin e radhës, bashkëpunon me artistin që po bën namin (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka gati bashkëpunimin e radhës dhe duket se edhe këtë herë do të godasë më zgjedhjen e saj. “Prive.al” b
Me fustan të kuq dhe super forma, Olta Gixhari puth e përqafon artistin ndërkombëtar (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet nga Spanja, ku përveç fotove provokuese me bikini, ka ndarë dhe një moment të ve
Khabib vjen në Kosovë?! Del fotoja në kafe me artistin shqiptar (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov është kthyer në një nga sportistët më të komentuar të momentit pas ndeshjes me Connor McGregor në du
Zbulohet lidhja e këngëtares Eni Koci me artistin nga Kosova (FOTO LAJM) Ata përfliteshin prej kohësh se ishin në një lidhje mes tyre, por asnjëherë nuk e kanë konfirmuar. Se fundmi emisioni
Juria e "Kënga Magjike" zgjedh Artistin e Ri më të Mirë Mbrëmjen e djeshme u mbyll edhe nata e dytë gjysmëfinale e Këngës Magjike në Pallatin e Kongreseve. Juria e të rinjv
Pronarët e një lokali akuzojnë artistin se ka vjedhur fantazmën në lokalin e tyre Pronarët e një lokali në Angli ka akuzuar një artist kinez i quajtur Lu Pingyuan të kthejë fantazmën e vjedhur në lokali
Ja kush triumfoi në “Billboard Music Awards" (FOTO LAJM) Në ndarjen e çmimeve për muzikë në vitin 2016, “Billboard Music Awards” kanë dominuar këngëtari kanadez "The Weeknd" dhe
Ja 7 objektivat e Juventusit për trekuartistin (FOTO LAJM) Juventusi është në kërkim të një trekuartisti dhe për këtë gjë po punohet në disa pista. Oferta e fundit për Julian Drax
Rita Ora thirrje në Instagram për të mbështetur artistin shqiptar (FOTO LAJM) Rita Ora ka postuar një foto në Instagram teksa ndodhet përkrah reperit shqiptar, Arian Asllani, i njohur si Action Bron
Triumfon Beyonce me 8 nominime në MTV Video Music Awards (FOTO LAJM) Për vitin 2014 janë shpallur kandidaturat për MTV Video Music Awards, ku Beyonce ka marrë 8 nominime duke përfshirë edhe