999 rezultate për

arter

"Balla 25 herë jashtë vendit me trafikantin Bego, kush e pagoi charter-in?" Partia Demokratike ka akuzuar serish kreun e grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla. Përmes një reagimi nga selia
Salvini i përgjigjet Gjermanisë: Do mbyllim aeroportet për charterat me azilantë Zëvendës kryeministri italian njëherësh ministër i Brendshëm Matteo Salvini reagon sot ashpër ndaj informacioneve të ard
Merkel kthen mbrapsht azilkërkuesit, do nisë dy chartera drejt Italisë në tetor Dy avionë charter të mbushur me azilkërkues do të mbërrijnë nga Gjermania në Itali më datë 9 e 19 tetor duke kthyer pas
Ky ilaç i ri ju shpëton nga ataku kardiak Një medikament i ri që “shkrin” yndyrën që ndërtohet brenda arterieve është quajtur “një zbulim i madhe” në luftën kundë
Ka ndërruar 5 "lëkurë", e vërteta tronditëse e avionit të Air Albania që Rama e përdor si charter personal (FOTO LAJM) Kompania Air Albania, e cila nuk ka ende një licencë aktive në Shqipëri dhe nuk shet ende bileta me emrin e saj, është d
Rama shpërndan fotot në media: Nuk jam i charterit, po vuaj shumë me "economy class" Pasi bëri bujë me udhëtimet e tij luksoze me helikopterë dhe charter gjatë verës, kryeministri Rama ka filluar tashmë nj
Vuani nga tensioni i ulët? Ja shkaqet Hipotensioni përkufizohet si rënia e tensionit arterial nën 90 me 60 mmHg, i cili shkakton simptoma klinike si marrje me
Bredh me charter dhe shkon për drekë me helikopter, Ramës nuk i duket shtrenjtë 8 mijë lekë një omletë Kryeministri Edi Rama nuk ka çuditur edhe kësaj herë. I mësuar tashmë me luksin duke lëvizur me helikopterë dhe charter,
Rama rrëfehet për luksin dhe charterat: Krahasimi me veten, Nanon dhe Berishën Kryeministrit Rama duket se po i prishin shumë punë për çështje imazhi fotot e tij duke hipur e zbritur në chartera dhe
KOMENT / Kryeministri i shtetit më të varfër në Europë takon futbollistin më të pasur! nga Albeu.com - Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar me charter dje drejt Torinos për të ndjekur ndeshjen
Me charter drejt Torinos, këshilltari i Ramës: Është e vërtetë Kryeministri Edi Rama e ka treguar gjithmonë se është një ndër fansat më të mëdhenj të skuadrës italiane Juventus. D
"I çmendur pas Juventus, Rama merr charter serb e niset me urgjencë në Torino" Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër fansat më të mëdhenj të skuadrës italiane Juventus. Demokrati Paloka m
SKANDALI/ Si i gënjeu Kryeministria publikisht shqiptarët për Linda Ramën (FOTO & VIDEO) Një ditë më parë, ish-kryeministri Berisha publikoi një video ku pretendonte se bashkëshortja e kryeministrit Rama Linda
DALIN PAMJET/ Linda dhe Edi ikën me të njëjtin charter tek Erdogani (FOTO & VIDEO) Paradites së sotme, Albeu.com publikoi disa të dhëna duke shtruar pyetjen nëse Linda dhe Edi Rama udhëtuan sëbashku në t
EKSKLUZIVE/ Aty ku hipi edhe Linda? Misteri i madh i charterit që çoi Ramën tek Erdogani (FOTO LAJM) Një ditë më parë, ish-kryeministri Berisha publikoi një video ku pretendohej se bashkëshortja e kryeministrit Rama, Lind
...sepse në Perëndim nuk ka charter, Rama i hipën trenit për në Bruksel (VIDEO) Kryeministri Edi Rama në këto momente gjendet në udhëtim për në Bruksel. Por ndryshe nga udhëtimi drejt Turqisë, Ank
Erdogani ia shpërblen Thaçit dëbimin e mësuesve turq: I dërgon charter dhe e pret me gardën e nderit Hashim Thaçi është një ndër personazhet më të besuar të Erdoganit në Ballkan pasi deri më tani ka treguar zell të plotë
Dalin fotot, ky ishte charteri luksoz që çoi Ramën dhe Gjiknurin në Turqi: Kush pagoi? (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Infrastrukturës Damian Gjiknuri mbërritën pak minuta më parë në aeroportin Esenboga
Kush ia pagoi Ramës dhe Gjiknurit charterin luksoz për të shkuar tek ceremonia e betimit të Erdoganit? Kryeministri Rama dhe ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri u panë sot të zbrisnin nga charteri i një kompanie pri
Bëni kujdes, çfarë e sëmur zemrën Zemra është organi që bën shpërndarjen e gjakut në organizëm dhe në patologjitë kryesore kardiake kemi alterim të funksi