999 rezultate për

arte

E konfirmon Arteta: Odegaard është pranë transferimit te ne Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka konfirmuar se klubi është afër të mbyll marrëveshjen për mesfushorin ofensivë te R
Arsenali vazhdon me rezultatet pozitive, mposht Southampton (VIDEO) Skuadra e drejtuar nga Mikel Arteta ka mundur klubin e Southampton me rezultatin 3-1. Southampton para disa ditësh el
Aubameyang mungon sërish për Arsenalin Çështjet personale do ta lenë jashtë skuadrës së Arsenalit përsëri sulmuesin Pierre-Emerick Aubamyeang. Arsenal do të
Ishte prag martese, 28-vjeçarja shtrohet për apendicit e vdes nga COVID-19 Një vajzë e re ka ndërruar jetë në Britani nga COVID-19. 28-vjeçarae ka vdekur nga koronavirusi pasi u shtrua në spit
Shokon moderatorja: Burrat shqiptar janë fodulla, injorantë dhe agresiv (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira ka bërë një vëzhgim mjaft interesant sa i përket figurës së burrit shqiptar. Një
Doktori më i paguar në SHBA, Fauci e ka rrogën më të lartë edhe se presidenti amerikan Dr. Anthony Fauci është paguar 417 608 dollarë në vitin 2019, raporton revista “Forbes”, sipas të dhënave më të fundit t
Pse nuk duhet të pini ujë kur hani ëmbëlsira? Pirja e ujit gjatë ngrënies së ëmbëlsirave arrin të rrisë në shkallë shumë të lartë nivelet e sheqerit në gjak. Rritj
Dëbora arrin në lartësinë 10 cm në Elbasan, mbyllen shkollat e katër fshatrave Orët e fundit moti është përkeqësuar në Shqipëri pasi janë shtuar reshjet e dendura të shiut dhe të dëborës. Emergjen
Vuani nga tensioni i lartë? Mësoni sa kafe duhet të pini në ditë Njerëzit që vuajnë nga tensioni i lartë i gjakut duhet të tregojnë kujdes me kafenë sepse ajo mund të rrisë rrezikun e a
Rikthimi i sekuestrove të pasurive, Llalla rekurs në Gjykatën e Lartë Ish-prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla, i është drejtuar me rekurs Gjykatës së Lartë, duke kundërshtuar vendimin e
El Chapo i Azisë: Arrestohet "mbreti" i drogës në Holandë Autoritetet holandeze kanë vënë në pranga një person shumë të kërkuar nga autoritetet australiane, i njohur me nofkën ‘E
Pas një divorci dhe martese të bujshme, Rudina Dembacaj këshillon vajzat: Lufto ose ndaje burrin! Moderatorja Rudina Dembacaj është një ndër figurat publike më aktive në Instagram. Pas një divorci të bujshëm dhe nj
Ylli i Realit tek Arsenali? Flet më në fund Arteta Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka folur për talentin e Real Madrid, Martin Odegaard. Odegaard spekulohet se ësh
Gjykata e Lartë kalon për gjykim dosjen e Saimir Tahirit Gjykata e Lartë ka kaluar për gjykim dosjen penale ndaj ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Vendimi është mar
Meta vlerëson me titullin e lartë "Mjeshtër i Madh" Ylli Bakën (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi sot me Titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur të muzik
Tragjike! Fëmija 9-vjeç bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh. Sipas informacioneve të para mësohet se një fëmijë, i moshës rreth 9-vjecare
204 milionë euro humbje, PSG duhet të shesë një nga yjet (FOTO LAJM) Covid-19 dhe kriza ekonomike që ka shkaktuar kanë prekur gjithashtu klubet më të pasura në botë, mes tyre edhe PSG. S
Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktiv
Mesude e serialit "Lule të vetmuara" bëhet nënë në jetën reale (FOTO LAJM) Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali "Lule të vetmuara" është bërë nënë në jetën
E humbur prej katër muajsh, vëllai i shqiptares përgjërohet në lot që ta lënë të rikthehet Drama në familjen shqiptare Valisi në Greqi, vazhdon akoma. Marko, vëllai i 19-vjeçares Artemis Vasili e zhdukur prej