999 rezultate për

arte

Sekreti i martesës 20-vjeçare dhe të Victoria dhe David Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckahm zbulon sekretin e martesës 20-vjeçare me David Beckham. Të martën, ikona e modës dhe bukurisë, ishte
Skualifikohet nga gara për Gjykatën e Lartë Theodhori Sollaku Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur skualifikimin e Theodhori Sollakut nga gara për në Gjykatën e Lartë. Pas skuali
E DHIMBSHME/ Ndërron jetë pas aksidentit polici nga Istogu Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Halil Metaj, ka ndërruar jetë të martën pas një aksidenti. Vetura e tij është goditu
Burri i Delinda Dishës flet për martesën me aktoren: Nuk jemi çifti perfekt, kemi përplasje (FOTO LAJM) Delinda Disha këtë sezon u bë pjesë e spektaklit më të ri "Klanifornia show" dhe pjesë u bë gjithashtu edhe bashkëshorti
E BUJSHME/ Modric dhe Neymar jashtë 30 kandidatëve për "Topin e Artë" Fituesi i "Topit të Artë" për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vit
Futbollistja kosovare arrin majat, nominohet për "Topin e Artë" Futbollistja Kosovare Asllani është nominuar nga "France Football" për çmimin "Ballon d’or". 30 vjeçarja që luan për
''Topi i Artë'', dalin në skenë edhe 5 të tjerë Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në o
E pyetën për "Topin e Artë", Ronaldo befason me përgjigjen Së fundmi Cristiano Ronaldo është shfaqur në konferencë për mediat. Kjokonferencë, përkon pikërisht një ditë para nd
Universitetet/ Rritet përqindja e grave me doktoratë, lënë pas burrat Kjo javë shënoi nisjen e vitit të ri akademik në të gjithë universitetet e vendit. Trupa mësimorë shkencore është një ng
"Më kishin paralajmëruar", e përlotur Meghan tregon sakrificat e martesës me princin Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mi
Tërmeti trondit sërish vendin tonë Lëkundje të forta tërmeti sapo kanë tronditur vendin tonë. Magnituda ishte shumë e lartë dhe u ndje në Shqipërinë e M
"Ka një problem në këtë vend...": Zbardhet argumenti kryesor pse Franca tha "JO" për Shqipërinë Franca ishte zëri kryesor kundër hapjes së negociatatave për Shqipërinë. Në konferencën e ditës së sotme presidenti Macr
Diferenca e tyre në moshë i shokoi të gjithë, Azra tregon planet për martesë (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun Alina Boz u bë e njohur në Shqipëri përmes telenovelës ‘Mos ma lësho dorën’ në rolin
Të frikshme por të bukura, këto ura të kallin datën (FOTO LAJM) Nëse keni frikë nga lartësitë, më mirë as mos ik shihni këto fotografi pasi lartësitë janë të mëdha. Këto janë urat m
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale Një luftë e vërtetë ka ndodhur në një qytet të Meksikës midis policisë dhe një karteli droge të cilët kanë pasur si qëll
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO) Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhëni
Vetëm tre minuta pasi u martua, nusja kërkon divorcin Një nuse është bërë virale në të gjithë botën pasi ka kërkuar divocin vetëm tri minuta pasi ka firmosur kontratën e mart
Fustani i saj i martesës u komentua gjatë, Vesa Luma tregon se asgjë nuk ka qenë rastësi (FOTO LAJM) Katër vite më parë, Vesa Luma dhe Big Basta i dhanë fund beqarisë. Në një ceremoni që do të mbahet mend gjatë ata i t
Prej 5 vitesh bashkë, por "Arturo" tregoi se as nuk ka ndërmend të martohet me "Teresa-n" (FOTO LAJM) Dyshja shumë e njohur e telenovelave spanjolle, Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer, janë prej 5 vitesh në një lidhje da
"Ajo është dashuria e jetës sime", Olsi Bylyku tregon planet për martesë (FOTO LAJM) Prej kohësh tashmë Olsi Bylyku është në një lidhje me një vajzë bukuroshe brune, Eglin e cila gjithashtu është bërë e nj