E FUNDIT/ La pas 7 fëmijë, koronavirusi i merr jetën pacientes tek Infektivi
999 rezultate për

artan

Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
"Me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen", Artan Fuga komenton videon e Musa Ulqinit (VIDEO) Nga Artan Fuga Për të mirën e Partisë, me urdhrin e bosit, fus në gojë lëpirësen që ma japin njerëz të panj
Artan Hoxha sulmon shqiptarët që flasin greqisht: Greko maskara! Gazetari Artan Hoxha ka reaguar ndaj shqiptarëve që flasin greqisht dhe bëjnë sikur janë grekë të lashtë apo pasardhës t
Minatori humbi jetën në Martanesh, arrestohet brigadieri Eshtë arrestuar brigadieri në minierën e Martaneshit ku humbi jetën një 56 vjeçarit. Sipas informacioneve mësohet se
"Përjashta, m*tër", Artan Lame pritet me protesta në Lukovë (VIDEO) “Turp, turp të kesh..”, “Përjashta, mutër”, këto janë thirrjet e banorëve në momentin kur kreu i Agjencisë së Kadastrës
Artan Hoxha flet për "padron" të ri në Shqipëri: U kthye në Lazarat tërë Shqipëria Vite më parë Shqipëri përflitej Lazarati si fshati i hashashit. Sot atij operacioni të madh antikanabis i është rikthyer
Artan Hoxha i kthehet Vangjel Dules: O qirje Vangjelis, nuk e zhbëni dot gjakun e çamëve Vangjel Dule, kreu i PBDNJ, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, u pyet nga paneli i të ftuarve, lidhur me min
Artan Hoxha: Vettingu i "Reformës" është kallashnikovi Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” deklaroi se ngjarjet e fundit kriminale që po ndodhi
Artan Hoxha zbulon lidhjen e ngushtë të dy këngëtarëve të famshëm shqiptarë me Hekuran Billën Një javë më parë në Komunën e Parisit në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri Hekuran Billa, biznesmen i njohur në kryeqyte
Vrasja e Artan Cukut në listën e 50 ekzekutimeve tronditëse, atentatet ndaj policisë në Shqipëri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë i ditur fakti se atentati ndaj kryekomisarit Artan Cuku, është konsideruar një nga 50 ekzekutimet m
Artan Hoxha: Pse grupet kriminale kthehen dhe "lajnë hesapet" në Shqipëri Nisur nga situata e krimit pas pandemisë në vend, gazetari Artan Hoxha thotë se izolimi i diktuar nga epidemia i grupeve
Artan Hoxha: Çfarë paralajmëroi atentati ndaj Ardian Çapjas Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin “Opinion” dinamikën e atentatit me armë të ndodhur sot në Elbasan, ku mbe
Artan Hoxha: Ish-komando, autorët e atentatit ndaj Ardjan Çapjas janë veriorë Gazetari Artan Hoxha thotë se atentati ndaj Ardjan Çapjas në Elbasan paraditen e sotme, është organizuar nga disa ish-ko
Artan Hoxha ironizon Ramën pas atentatit ndaj Ardian Çapjas: Do na lësh kombin mes 4 rrugëve Gazetari Artan Hoxha ka reaguar përsa i përket atentatit të kryer sot ndaj Ardian Çapjas, nga ku mbeti i plagosur dhe nj
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Zbulohet identiteti i dy punonjësve që humbën jetën në minierën e Artanës Dy punonjës në minierën e Artanës kanë humbur tragjikisht jetën si pasojë e një shembjeje që ndodhi gjatë punës. Mini
Nxirren trupat e dy të vdekurve në minierën e Artanës Kryeministri në detyrë Albin Kurti, ministrja në detyrë e Ekonomisë, Rozeta Hajdari kanë mbërritur në minierën e Novobër
Artan Hoxha: Pasi shembi teatrin, Erion Veliaj ruhet nga garda! "Kryebashkiaku i Tiranës ka nja 2-3 javë ruhet nga Garda pas ngjarjes së Teatrit..." Gazetari Artan Hoxha është shpre
"Mundi" Ambasadën Amerikane, Artan Hoxha zbulon të shkuarën e biznesmenit që u vra në atentat Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar detaje që nuk diheshin për jetën e biznesmenit Paulin Marku (Gjergji).
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale Gazetari Artan Hoxha dha detaje për vrasjen e dyfishtë në Kurbin. Paulin Marku (Gjergji) dhe Bujar Lika mbetën viktíma t