999 rezultate për

artĂ

Harta e incestit në Europë, e frikshme se çfarë ndodh në vendet fqinje me Shqipërinë (FOTO) Një hartë e postuar kohët e fundit përshkruan vendet e Europës në të cilat ndodh më shumë incesti brenda vëllezërve dhe
ShpĂ«rthen Artan Hoxha: KĂ«ta prokurorĂ« nuk kanĂ« b*thĂ« t’a arrestojnĂ« RamĂ«n Çështja Tahiri Ă«shtĂ« kthyer nĂ« kreyfjalĂ«n e mediave nĂ« vend, dhe jo vetĂ«m pĂ«r faktin qĂ« ai mund tĂ« jetĂ« i lidhur me traf
Artan Hoxha: Dosja e prokurorisĂ« ka njĂ« problem tĂ« madh Gazetari Artan Hoxha ka bĂ«rĂ« njĂ« deklaratĂ« tĂ« fortĂ« sot nga emisioni “Studio e hapur” nĂ« “NeĂ«s 24”, kur tha se dosja e p
Pas Tahirit, priten 12 arrestime nĂ« rangje tĂ« larta tĂ« PolicisĂ« sĂ« Shtetit VazhdojnĂ« hetimet nĂ« lidhje me “dosjen Habilaj” ndĂ«rkohĂ« prokuroria ka ndĂ«rmarrĂ« hapin e rĂ«ndĂ«sishĂ«m drejt arrestimit tĂ«
Rikthehet vera me temperaturat e larta! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë pjesën më të madhe të territorit duke përjashtuar ultësirën perëndimore ku gjatë paradites do të k
Artan Hoxha: “Personat e kĂ«rkuar nga Interpoli, shumica VIP-a” NjĂ« tjetĂ«r deklaratĂ« e fortĂ« u bĂ« nga gazetari Artan Hoxha sonte nĂ« studion e emisionit “Studio e Hapur” nĂ« “News 24”, i
Artan Hoxha zbulon arsyen e 35-vjeçarit qĂ« kĂ«rcĂ«noi se do hidhej nga vinçi Gazetari investigativ Artan Hoxha nĂ« njĂ« lidhje telefonike pĂ«r “News 24”, ka reaguar lidhur me rastin e personit qĂ« tent
Prishtina e Josës merr tri pikët e arta (FOTO LAJM) Prishtina e Mirel Josës ka arritur një fitore të vështirë në transfertë, përballë Trepçës '89. Dy golat e Januzit në pje
Meunier shpëton PSG në fund, rrëmbejnë tre pikët e arta (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar në sekondat e fundit ndaj Dijon në "Stade Gaston Gerard". Parizienët kanë kaluar në av
Masakra nĂ« mes tĂ« LushnjĂ«s, zbulohet skema si ndodhi ngjarja (VIDEO) PĂ«r ngjarjen e tmerrshme nĂ« LushnjĂ« ka folur edhe gazetari Spartak Koka i ftuar nĂ« emisionin ‘Kjo Javë’ mĂ« Nisida TufĂ«n
Montela bën ekspertin: E di si mposhtet Interi Inter dhe Milan do të takohen në derbin e xhiros së Serie A. Ky do të jetë ballafaqimi i 219 mes dy klubeve të të njëjt
Diell e temperatura të larta, ky është moti për sot Moti i kthjellët mbetet dominant në territor deri pas mesditës kur vranësira të karakterit lokal shfaqen në zonat malore
Artan Hoxha trondit: Persona me imunitet erdhĂ«n kur u arrestua i forti i "Shijakut" Gazetari investigativ Artan Hoxha ka folur nĂ« emisionin “Opinion”, pĂ«r tĂ« arrestuarin Durim Keçi, i kapur njĂ« ditĂ« mĂ« pa
SHBA-të largohen nga UNESCO Shtetet e Bashkuara të Amerikës po largohen nga organizata kulturore e OKB-së UNESCO, duke e akuzuar atë për paragjykimi
Rezarta Shkurta rrëfen mes lotësh momentin e arrestimit të Ermalit Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka
Rikthehen temperaturat e larta, ky është parashikimi i motit për sot Vijon dominimi i kthjellimeve në territor deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në ekstremin Jugor dhe Verio
Emocionohet Rezarta Shkurta, mes lotësh i thotë Ermalit "Të dua" Rezarta Shkurta emocionohet dhe nuk flet dot gjatë kur pyetet për Ermalin. E ftuar në Pasdite në Top Channel ajo ka
Në këtë shtet dënoheni me 1 vit burg nëse pini duhan në plazh Tailanda ka aprovuar një ligj të ri me anë të të cilit ndalohet pirja e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kape
Haradinaj mbështet kërkesën që kosovarët të marrin pashaporta të Shqipërisë Qeveria e Kosovës dhe Ambasada britanike në Prishtinë kanë nënshkruar memorandumin e mirëkuptimit lidhur me rekrutimin e
Vëllezërit Hazard i shpartallojnë Qipron dhe i japin fitores Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës ka arritur të mposhtë Qipron në stadiumin "King Baudouin Stadium" të Brukselit me shifrat 4-0.