999 rezultate për

arsyetime

Pirlo jep dy arsyetime të ndryshme për mungesën e Ronaldos Andrea Pirlo i dha pushim Cristiano Ronaldos për ndeshjen ndaj Beneventos, teksa dha dy arsye të ndryshme pse ai nuk udh
Humbja e Realit ndaj Cadiz, Zidane nuk ka arsyetime Real Madrid ka pësuar humbje në shtëpi, nga skuadra e promovuar këtë edicion në La Liga, Cadiz. Cadiz fitoi minimalis
Haxhiu: Arrestimet e fundit janë arsyetime nga Specialja për publikimin e aktakuzës ndaj Thaçit Gazetari Baton Haxhiu ka thënë në emisionin Pressing në T7 se arrestimet e fundit nga Specialja ndaj liderëve të OVL-UÇK
Gruevski: Është koha kur populli vendos me votë "Kjo është koha kur populli vendos për zgjedhje dhe më i rëndësishëm është vlerësimi i tij për atë se çfarë shteti dëshi