999 rezultate për

arsyen

Klopp tregon arsyen pse mungoi Xherdan Shaqiri në ndeshjen ndaj Leicester Xherdan Shaqiri mungoi ndaj Leicester shkaku i një lëndim. Por vetëm pas ndeshjes u mësua arsyeja e mungesës, pasi pë
Pogba nuk ishte në listën e lojtarëve ndaj West Bromwich, Solskjaer tregon arsyen Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se mesfushori Paul Pogba, mungoi ndaj West Brom sepse ësht
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
Françesa Jaçe reagon për herë të parë pas aksidentit: Po ju tregoj arsyen (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Françeska Jaçe u përfshi në një aksident me makinën e saj luksoze tip "BMW" te rrethrrotullimi i Nartës
Granit Xhaka tregon arsyen e vetme pse qëndroi te Arsenali Granit Xhaka ishte shumë pranë largimit nga Arsenali kur në stolin e "Topçinjve" ishte Unai Emery. Trajneri spanjoll
Messi e nisi nga stoli ndaj Betis, Koeman tregon arsyen Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman në ndeshjen ndaj Real Betisit befasoi të gjithë duke lënë yllin e skuadrës, Lionel
3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Numri i të vetëvrarëve në spitalin-COVID shkoi 3, mjekja tregon arsyen Ka shkuar në tre numri i personave që janë vetëvrarë duke u hedhur nga katet e larta të Shefqet Ndroqit. Vetëm dy dit
Trump pret "rrëmujë kaotike" gjatë zgjedhjeve presidenciale, mësoni arsyen Presidenti Trump tha se zgjedhjet presidenciale në SHBA mund të shoqërohen me rrëmujë dhe kushte kaotike dhe se numërimi
Cavani jasht listës për ndeshjen ndaj PSG-së, Solskjaer shpjegon arsyen Edinson Cavani nuk ishte në listën e lojtarëve të Manchester United për ndeshjen kundër PSG, dhe kjo i befasoi disa nga
Çdo ditë shkon në punë me fund dhe këpucë me taka, babai i 3 fëmijëve tregon arsyen (FOTO LAJM) 61-vjeçari amerikan që jeton në Gjermani tregon stilin e tij të çuditshëm në Instagram dhe ka mbi 50,000 ndjekës Katë
I ndërhyri Ramës në mes të emisionit duke e nervozuar, Basha zbulon arsyen Kryedemokrati Lulzim Basha është mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë". Ai është pyetur mbi arsyen pse vendosi të ndërhyn
Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”. Në intervistë me ko
Bendtner zbulon arsyen pse futbollistët preferojnë prostitutat Autobiografia e Nicklas Bendtner ka marrë vëmendjen e medieve britanike. Pas publikimit të pjesës ku futbollisti dan
Marca zbulon arsyen pse nuk flasin më Ramos dhe Ronaldo Cristiano Ronaldo dhe Sergio Ramos kanë fituar gjithsej 15 trofe së bashku për Real Madridin, por dyshja nuk flasin më m
Zbuloni arsyen se përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
COVID-19/ Manastirliu zbulon arsyen pse BE "i ka mbyllur derën" Shqipërisë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se trendi i infektimeve në javët e fundit në vend është 65 raste p
Ju bien shumë flokët? Zbuloni arsyen pse kjo gjë ndodh këto muaj Nëse ju bien shumë flokët kur i krihni apo lani, mos u shqetësoni. Një studim i ri nga Revista Britanike e Dermatologjis
Luis Suarez zbulon arsyen pse zgjodhi të transferohej te rivalët e Barcelonës Mund të quhet pa diskutim si "goditja më e madhe" në këtë merkato verore në Spanjë. Luis Suarez u largua nga Barcelon