999 rezultate për

arsyeja

E kërkonte gjithë Evropa, Werner tregon kush e bindi të transferohej te Chelsea Timo Werner ka deklaruar se Frank Lampard ka qenë arsyeja kryesore pse ai ka vendosur t’i bashkohet Chelseas. Gjerman
Zbulohet arsyeja që krisi marrëdhënien mes Oriola Marashit dhe Eros Grezdës! Vetëm pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se modelja seksi Oriola Marashi i kishte dhënë fund lidhjes me futbol
Fiksimi i ri i rrjetit, arsyeja pse të vegjëlit e bufit flejnë kështu Me çfarë po merret rrjeti në këto kohë pandemish kur aktivitetet janë të cunguara? Ndoshta nuk është ajo që prisni, p
41 vjeçari humb jetën në det, mbetet akoma mister arsyeja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të shtunë në një zonë plazhi. Mësohet se një 41 vjecar ka humbur jetën në det në
Arsyeja pse çaji dhe boronicat nuk duhen larguar nga dieta ushqimore Komponimet natyrore të gjetura te boronicat dhe caji njihen të kenë vetitë mbrojtëse që ndihmojnë në rregullimin e siste
Guardiola telefonoi në 2 të natës Robbenin, kjo është arsyeja e çmendur Arien Robben e ka lavduar tej mase ish-trajnerin e tij te Bayern, Pep Guardiolën. Ylli holandez ka thënë se Pep është nj
Zbulohet arsyeja e momentit që është bërë viral nga ndeshja Milan - Juventus Mbrëmë Milani shënoj fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 4:2. Një nga momentet më interesante të ndeshjes i
Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fund
Zbulohet arsyeja e largimit të Hakimit nga Reali Achraf Hakimi u transferua tek skuadra e Inter për shkak të trajnerit të Real Madrid, Zinedine. Sipas agjentit të loj
Klopp ka qenë arsyeja pse Van Dijk zgjodhi Liverpoolin Qendërmbrojtësi holandez, Virgil van Dijk konsiderohet si mbrojtësi më i mirë në Premierligë. Ai kaloi te Liverpool n
Klinika Infektive rrethohet nga Policia, nuk dihet arsyeja Policia e Kosovës ka rrethuar Klinikën Infektive të QKUK-së. Ende nuk dihet arsyeja e pranisë së tyre. Kujtojmë që
Ahmeti: Arsyeja përse e zgjodhëm Naser Zyberin kandidat për kryeministër Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në një intervistë për Radion Evropa e Lirë ka thënë se ideja për kryeministër shqiptarë ësht
E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM) Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hi
Përsëritja e penalltisë së Atletico Madridit, ja cila qe arsyeja Nga minuta e 15-të deri në të 20-ën ishin rastet më të diskutueshme për sa i përket moviolës. Në fillim ishte Arturo
Fiksimi i ri i rrjetit, arsyeja pse të vegjëlit e bufit flejnë kështu Me çfarë po merret rrjeti në këto kohë pandemish kur aktivitetet janë të cunguara? Ndoshta nuk është ajo që prisni, p
Zbulohen detajet tronditëse: Kjo është arsyeja pse kosovari në Zvicër vrau gruan e të birit Dje në të gjitha mediat zvicerane është raportuar për vrasjen e një gruaje të re, 24 vjeçe, nga vjehrri i saj 56-vjeçar
E RËNDË/ Vetëvaret i moshuari në Korçë Një 79 vjeçar është gjetur i pajetë në fshatin Dvoran të Korçës. Mësohet se ai i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur n
Klinika ruse nxjerr "zbuluar" Arbenitën, i publikon të gjitha operacionet modeles (FOTO LAJM) Nëse së fundmi po kërkoni modelen Arbenita Ismajli në rrjetet sociale dhe nuk po e gjeni, në rrjet po qarkullon arsyeja
Nuk u pa në ndeshjen ndaj City-t, kjo është arsyeja e mungesës së Ozil Ozil nuk ishte në formacionin startues e as në mesin e nëntë zëvendësuesve për ndeshjen e zhvilluar në ‘Etihad’. Arse
Zgjoheni të lodhur në mëngjes? Zbuloni cila është arsyeja Kur bëjmë shtatë deri në nëntë orë gjumë, përgjithësisht zgjohemi mjaftë të freskët. Sigurisht, mund të jemi pakëz të