999 rezultate për

arsye

Ja arsyet pse njerëzit më të pasur vishen thjeshtë Njerëzit e pasur nuk duken të pasur kur u hedh vetëm një vështrim. Madje, statistikisht, ata që nuk konsiderohen të pasu
Mimi Kodheli merr nën mbrojtje Ramën: Arsyet pse nuk jep dorëheqjen pas negociatave Deputetja e Partisë Socialiste Mimi Kodheli, ka komentuar vendimin e BE-së për çeljen e negociatave me Shqipërinë dhe Ma
Salah mungon përballë United, Klopp zbulon arsyen Pak para ndeshjes, Klopp ka folur për mungesën e Mohamed Salah në sfidën mes Man united dhe Liverpool. Mo nuk u shfaq
8 arsye pse nuk i duhet besuar Fotoshopit (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Arsyeja misterioze që fshihet pas veprimit që bën Princi Harry Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
Gratë që ngrenë zërin janë më të shëndetshme, mësoni arsyet pse Menaxhimi i emocioneve është shpesh një proces i ndërlikuar. Ndonjëherë është e nevojshme t’i zbusni, të heshtni ose të
Më shumë se 6 vite pa kënduar, Julka Gramo zbulon arsyen që e bëri të heqë dorë (FOTO LAJM) Vite më parë, Julka Gramo ishtë një ndër këngëtaret më aktive në tregun muzikor shqiptar. Ajo sillte shpesh këngë të
Përse gratë jetojnë më gjatë se burrat? Ky studim zbulon arsyet Është një nga ato pyetjet tipike që të gjithë ne e bëjmë të paktën një herë në jetën tonë...Është e vërtetuar tashmë edh
Haradinaj rrëfen arsyet e dorëheqjes: Pengova ndarjen e Kosovës Bashkësia ndërkombëtare e ngriti në peshë këtë Gjykatë si instrument presioni për të detyruar lidershipin në Kosovë, në
Nuk bëri dedikim në ditën e lindjes së babait të saj të ndjerë, Lori Hoxha tregon arsyen (FOTO LAJM) Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse fashionista nuk ka bërë asnjë dediki
I fshinë këngën e re nga Youtube, Eni Koçi tregon arsyen (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kënga më e re e Eni Koçit 'Sekreti', u publikua në youtube. Komentet ishin mjaft të mira për këtë produk
5 arsye përse nga sot duhet të fillojmë të pimë çaj më lëkurën e shegës Shega është një nga frutat më të mirë të vjeshtës, e për vlerat e dobitë shëndetësore kemi shkruar shumë në Living. Këtu
E vetmja që mungoi, zbulohet arsyeja pse Arbana nuk shkoi në festën e "Top Channel" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, në nder të 51-vjetorit të ditëlindjes së themeluesit të “Top Channel”, Dritan Hoxhës, u mbajt si çdo
Raiola zbarkon në Napoli, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Agjenti shumë i famshëm i lojtarëve, Mino Raiola ka zbarkuar në Napoli për t’u takuar kokë më kokë me trajnerin Carlo An
Kjo është arsyeja që shkakton rënien e menjëhershme të flokëve Shëndeti i mirë i organizmit pa dyshim që reflektohet edhe në pamjen e jashtme të tij. Këtu futen sigurisht flokët e shë
Kjo është arsyeja pse Sadiku nuk luajti me Kombëtaren në ndeshjet e tetorit Armando Sadiku, doli ditën e sotme në një konferencë për shtyp, para ndeshjes që Malaga e tij luan në udhëtim këtë fundj
Zëvendësministri Arsim Musa jep dorëheqje, me arsyetimin se rrezikohet nga propoganda politike (VIDEO) Zëvendësministri i Shëndetësisë Asim Musa jep dorëheqje nga posti i zëvendësministrit, por do të vazhdojë të punojë si m
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM) Pas turneut në Afrikë, princ Harry dhe Meghan Markle shkuan bashkë në ndarjen e çmimeve WellChild, që kanë për qëllim të
Zbulohet arsyeja përse Rina Balaj u shkëput pas 2 vitesh nga muzika (FOTO LAJM) Pas 2 vitesh mjaft aktive në muzikë, Rina ka vendosur të bëjë një pushim! Nuk e dimë sesa do të zgjasë shkëputja e sa
Nuk ndodh vetëm në shtatzëni, cilat janë arsyet shëndetësore që fshihen pas fryrjës së këmbëve Fryrja e këmbëve është një fenomen mjaft i shpeshtë prej të cilës rrezikojnë pothuajse të gjitha grupmoshat. Ato shkak