999 rezultate për

arsene

Adebayor sulmon Wengerin: Je i pacipi më i madh Emanuel Adebayor ka folur rreth të kaluarës në skuadrat e Ligës Premier, ku ka sulmuar ashpër trajnerin e Arsenalit, Ars
Bournemouth - Arsenal, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Bournemouthi përmbysi Arsenalin e Arsene Wengerme shifrat 2-1 në "Vitality Stadium" në javën e 23'-të në Premier League.
Arsenal më në fund gjen zëvendësuesin e Wengerit Trajneri italian, Carlo Ancelotti po shihet si zëvendësuesi më i mirë i Arsene Wenger ku të largohet nga Arsenali. Ca
Wenger largohet në fund të sezonit, Arsenali gjen zëvendësuesin e francezit Arsene Wenger pritet të largohet nga Arsenal në fund të këtij sezoni, pas rezultateve jo të mira në Premeirligë dhe liga
Ish-mbrojtësi i Arsenalit: Wenger i ka të numëruara ditët tek Arsenali Ish-mbrojtësi i Arsenalit, Martin Keown, beson se ditët e Arsene Wengerit në “Emirates” tashmë janë të numëruara. Ars
Fabregas: Wengerin e kam si baba Cecs Fabregas sot do të përballet me skuadrën ku u rrit dhe u bë i njohur. Arsenali do të vizitojë sot Chelsean, për
Mourinho me deklaratë të fortë për Wengerin Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho kundër Arsene Wengerit. Jose Mourinho ka ngacmuar Arsenalin dhe menaxher
Arsene Wenger është i gatshëm të shesë lojtarë Wenger e ka pranuar se ekipi i tij ka nevojë që të shesë lojtarë para se të blejë të tjerë. "Shpresoj të shes lojtarë
Lojtari i Barcelonës kërkon largimin, gati lufta në Premier league Deklaratat e Sergi Samper do mund të hapin një luftë në Premier League, pasi ai tha se do të gjejë një klub të ri. Sa
Zbulohet mesazhi i Arsene Wenger për Alexis Sanchez Arsene Wenger ka një mesazh për Alexis Sanchez Arsene Wenger nuk beson se Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali.
Arsenal nis ofertën e parë për Lemar Ekipi i Arsene Wenger ka ofruar 45 milionë euro për Lemar. Sipas L'Equipe, Arsene Wenger ende shpreson të nënshkruajë
Oxlade-Chamberlain bën gati valixhet Oxlade-Chamberlain mesa duket është duke u bërë gati për një aventurë të re. Nga The Express raportohet se lojtari i
Tifozët e Tottenhamit tallen me Wengerin E ardhmja e Arsene Wengerit nuk është e sigurt më Arsenal, e tifozët e rivalit më të madh, Tottenham duan qëndrimin e t
Presidenti i Arsenalit: Ja e ardhmja e Wengerit Presidenti i Arsenalit, Chips Keswick ka folur rreth të ardhmes së trajnerit Arsene Wenger, i cili po kritikohet shumë p
Derbi Chelsea-Arsenal, ja formacionet super ndeshjes (FOTO) Pas pak minutash do të luhet derbi Londinez i “Stamford Bridge”, mes Chelseat dhe Arsenalit. 9 i ndanë të dyja skuadrat
ZYRTARE/ Dënohet Arsene Wenger Arsene Wengerit i kanë kushtuar rëndë deklaratat drejtuar gjyqtarëve gjatë ndeshjes Arsenal – Burnley. Arsenali javën
Arsene Wenger shpërthen ndaj gjyqtarëve, ja çfarë deklaron pas ndeshjes Arsene Wenger ka “sulmuar” gjyqtarët që ndanë drejtësinë në ndeshjen Manchester City – Arsenal. Manchester City arrit
Arsene Wenger komplimenton Granit Xhakën Në një konferencë për mediat, në prag të ndeshjes kundër Hull City-t, trajneri Wenger ka thënë se Granit Xhaka ka një im
Venger në tentativë për të bërë shqiponjën Simboli i shqiponjës tashmë qarkullon anembanë botës ku ka shqiptarë dhe jo vetëm. Bërja e shqiponjës i është kërkuar ed
Wenger mund të mërzitet me Xhakën për këtë shkak Futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka, ka vizitojë Kosovën për disa ditë, teksa ka shfrytëzuar rastin për t'u stërvitur