999 rezultate për

arsenalit

"Ushqim për njerëzit në nevojë, festë me daulle dhe sërish bamirësi", kjo është dasma e Ozil (VIDEO) Dita më e rëndësishme e jetës së tyre ka nisur me bamirësi. Po flasim për lojtarin e suksesshëm të Arsenalit, Mesut Ozil
Interi në sulm për Granit Xhakën Granit Xhaka mund të vazhdojë karrierën e tij në Serie A. Mesfushori me origjinë shqiptare sapo mbylli sezonin e tretë m
Fabregas letër prekëse për Reyes Cesc Fabregas i është bashkuar pjesës tjetër të botës së futbollit, duke e shprehur pikëllimin e tij pas lajmit për vdek
Tronditet futbolli, ndërron jetë në aksident ish-ylli i Real Madrid, Atleticos dhe Arsenalit Një lajm tragjik dhe i papritur për botën e futbollit. Ish sulmuesi i Sevijës, Real Madridit dhe Arsenalit, Jose Antonio
Granit Xhaka fton lojtarët e dëshpëruar të Arsenalit për t’i përshëndetur fansat që kishin udhëtuar në Baku (VIDEO) Tifozët e Arsenalit kanë pohuar se Granit Xhakës iu desh t’i thërrasë shokët e tij të skuadrës që t’i duartrokasin tifoz
Chelsea-Arsenal, formacionet e mundshme të finales së Europa League Sonte zhvillohet finalja e Ligës së Europës ku do të ballafaqohen mes vete dy skuadrat nga Londra mes Chelsea-t dhe Arse
Arsenal zbulon arsyen pse e la të lirë Ramsey duke mos i ofruar kontratë të re Arsenali vendosi të mos i ofrojë Aaron Ramsey kontratë të re, sepse plotësimi i kërkesave të tij për pagë do ta kishte d
Atletico e zëvendëson Griezmann me bomberin e Arsenalit Antonie Griezman u largua zyrtarisht nga Atletico Madrid pas 5 vitesh të sukseshme. Por skuadra madrilene që tani ka
Xhaka, krenar që po bëhet pjesë e historisë së Arsenalit Granit Xhaka është i vendosur që ta mbyllë këtë kapitull dhe ta shkruajë emrin e tij në historinë e pasur të klubit lond
Ozil tërbon sërish gjermanët, shfaq simbolin turk (FOTO LAJM) Mesut Ozil është i padëshiruar në Gjermani. Ylli i Arsenalit i cili është me orgjinë turke por që ka luajtur me Kombëtar
Xhaka "masakrohet" nga tifozët e Arsenalit Arsenali triumfoi 3:1ndaj Valencias në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Europa League. Mesfushori shqiptar, Granit Xha
Wenger: Një ditë Patrick Viera do të drejtojë Arsenalin Arsene Wenger ka pasur lidhje të veçantë me francezin Patrick Vieira. Ky i fundit i takoj gjeneratës së artë të londi
Shkëlqen futbolli anglez, Arsenali dhe Chelsea kualifikohen në Europa League Dominimi i skuadrave të Premier Leagues po vazhdon edhe në Europa League. Dy skuadrat londineze ajo e Chelseas dhe Ar
Napoli synon përmbysjen e madhe ndaj Arsenalit Europa League-s luan aktin e fundit të fazës çerekfinale dhe, siç dihet, pas ndeshjeve të para shumë pranë kualifikimit
Ancelotti beson te përmbysja ndaj Arsenalit: Me zemër mund tia dalim Carlo Ancelotti beson te përmbysja e madhe. Trajneri i Napolit është besimplotë se skuadra e tij mund tia dalë ndaj Arse
Thirrje raciste ndaj Koulibaly, Arsenali shpall në kërkim tifozin Në mediat sociale është publikuar një video kundër mbrojtësit të Napolit Koulibaly duke e quajtur atë "zezak", dhe Arse
E bujshme, Interi kërkon Granit Xhakën Granit Xhaka kërkohet nga Interi. Është ky lajmi që zbulojnë mediat italiane teksa Drejtori Sportiv i Interit Piero Ausi
Ancelotti: Po luajtëm kështu ndaj Arsenalit, na presin telashe të mëdha Vetëm barazim për Napolin, 1-1 kundër Genoa, në sfidën e radhës së Serie A. Carlo Ancelotti, i intervistuar nga “Sky Spo
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi po mbyllin sezonin e tyre të tretë te Arsenali. Mustafi u transferua për 35 milionë
Xhaka i jep sinjale largimi Arsenalit? Dua të hedh një hap tjetër Granit Xhaka ka alarmuar Arsenalin me një intervistë të dhënë në Zvicër, atje ku është i grumbulluar me përfaqësuesen e