arsenalit

Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane (VIDEO) Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim. Gjatë nde
Milani "piketon" yllin e Arsenalit për të forcuar krahët e sulmit Milani mendon për të forcuar krahët e sulmit dhe po tenton goditjen Nicolas Pepe. I blerë për plot 80 milionë euro nga L
Legjenda e Arsenalit këshillon klubin të nënshkruaj me Grealish Arsenali është këshilluar të transferojë mesfushorin Jack Grealish nga legjenda e klubit, Gilberto Silva. 25-vjeçari
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Shkaktoi penallti ndaj Arsenalit, Pogba kërkon falje Një penallti naive e shkaktuar nga Paul Pogba rezultoi vendimtare në përcaktimin e fituesit në ndeshjen në mes të Manche
Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 kundër Leicester Cityt, derisa goli i vetëm u realizua nga Jamie Vardy
Gjesti ndaj gjyqtares, merret vendimi për Agueron Sulmuesi i Man Cityt nuk do të ndëshkohet pas veprmiti bërë me gjyqtaren në takimin ndaj Arsenalit. Organi qeverisës
Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Humbja ndaj Liverpool, Xhaka shpërthen ndaj shokëve të skuadrës Granit Xhaka mbeti i befasuar nga humbja e Arsenalit 3-1 ndaj Liverpoolit në Premier League. BeIN Sports raporton se
Arteta e vetëdijshëm për skuadrën që ka: Jemi larg Liverpoolit Mikel Arteta ka pranuar se Liverpooli i ka treguar Arsenalit saktësisht se sa larg janë ata nga mundësia për të luftuar
Zbulohet arsyeja pse Thiago nuk ishte e gatshëm për Liverpoolin ndaj Arsenalit Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, po
Mungon kapiteni Henderson, Thiago nga minuta e parë ndaj Arsenalit Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në konferencë për mediat, ka konfirmuar se në ndeshjen kundër Arsenalit pritet të m
Mbrojtësi grek i Arsenalit drejt rikthimit në Itali, mund të ndajë repartin me Rrahmanin Sokratis Papastathopoulos është shumë pranë rikthimit në Serinë A, pas dy sezonesh në Premier League ku ka mbajtur veshu
Juventusi interesohet për yllin e Arsenalit, ka gati 35 milion euro Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe drejtuesit po punojnë për përforcimin e skuadrës. Njëra nga po
Martinez i bën "presion" Arsenalit: Largohem nëse nuk kam më shumë minuta në dispozicion Emiliano Martinez ka folur lidhur me të ardhmen e tij. Portieri i Arsenal, Emiliano Martinez, ka dhënë disa komente l
Ylli i Arsenalit drejt Atletico Madridit për 30 milion euro Alexandre Lacazette mund të largohet nga Arsenal. Sigurimi i rinovimit të kontratës me Pierre Emerick Aubameyang si d
Xhaka bëhet shembull te Arsenali Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, është i bindur se ringjallja e mesfushorit Granit Xhaka është dëshmia se çdo lojtar
Chelsea triumfon ndaj Man Utd dhe siguron finalen ndaj Arsenalit (VIDEO) Chelsea i Frank Lampard ka arritur të sigurojë finalen e FA Cup, ku e pret Arsenali i Arteta. Skuadra tjetër londinez
Tottenham fiton derbin ndaj Arsenalit (VIDEO) Tottenhami ka mposhtur 2-1 Arsenalin. Pas vetëm 16 minutash lojë Alexandre Lacazette kaloi Arsenakin në epërsi me një