999 rezultate për

arsenalin

Nuk rinovon me Arsenalin, Mustafi në "radarin" e Milanit Milani nuk arriti të afronte në skuadër një qëndërmbrojtës në merkaton e verës dhe do të tentojë ta bëjë këtë në merkato
Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Nuk ka më shpresë për Barcelonën dhe Arsenalin, Lyon vendos ti mbajë dy yjet e saj Arsenal dhe Barcelona mund të heqin vëmendjen nga lojtarët e Olympique Lyon. Houssem Aouar dhe Memphis Depay ishin në
Dy arsyet pse Aubameyang refuzoi Barcelonën Pierre-Emerick-Aubameyang para pak javësh e rinovoi kontratën e tij me Arsenalin. Ai nënshkroi edhe për tre vitet e a
Klopp me "dhimbje koke", Thiago dhe Alisson në dyshim për Arsenalin Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal. Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcanta
Atletico Madrid në negociata me Arsenalin për yllin e mesfushës Lucas Torreira është dëshira e skuadrës së Atletico Madrid. Ylli uruguaian i skuadrës së Arsenal shihet si i duhuri p
Aumbameynag rinovon kontratën me Arsenal edhe për 3 vite Pierre-Emerick Aubameyang më në fund ka hedhur të zezën mbi të bardhë. Sulmuesi gabonez ka firmosur rinovimin e kontratë
Aubameyang akoma më pranë rinovimit me Arsenalin Arsenali raportohet se është afër për të rënë dakord për një marrëveshje të re tre-vjeçare me kapitenin Pierre-Emerick A
Ceballos suprizon Arsenalin me deklaratën e fundit Dani Ceballos ka thënë se e ardhmja e tij nuk do të qëndrojë domosdoshmërisht me Arsenalin, pavarësisht se ndihmoi skuad
Aston Villa mposht Arsenalin dhe shpreson te mbijetesa (VIDEO) Arsenali si duket ka marrë "mësysh" pas fitores ndaj Liverpoolit dhe Manchester City. Skuadra e Mikel Artetas është m
Xhaka gjen golin me Arsenalin (VIDEO) Granit Xhaka ka shënuar golin e dytë ndaj Norwich. Mesfushori realizoi lehtësisht brenda zonës duke shfrytëzuar mjaf
Henry për Arsenalin e pamposhtur të sezonit 2003-2004: Stërvitja ishte një luftë e vërtetë Arsenali ka shënuar një nga edicionet më të mira në historinë e Premier League teksa në sezonin 2003-2004 ia doli të fit
Chelsea në "luftë" me Arsenalin për Boateng Pas Arsenalit edhe Chelsea është futur në garë për qendërmbrojtësin e Bayern Munchen, Jerome Boatengut. Mbrojtësi gje
Henry shpreh hapur dëshirën për të drejtuar Arsenalin Lengjenda e Arsenalit, Thierry Henry, ka shfaqur hapur dëshirë që një ditë të drejtojë Arsenalin. Henry, që momentali
Dëmtimi i Mustafit ngre në "këmbë" Arsenalin, Arteta e konfirmon se janë treg për një ose dy përforcime Dëmtimi i rëndë i Mustafit ka detyruar Arsenalin të hidhet në sulm për përforcimi ditët e fundit të meraktos. Ata tas
Vetëm 11 ndeshje dhe asnjë gol me Arsenalin, Cabellos rikthehet te Reali Mbyllet përpara kohe aventura e Dani Ceballos te Arsenali. Spanjolli i cili u transferua si një afrim i bujshëm te “
Kush është "bosi i madh" afrikan që do të blejë Arsenalin në vitin 2021 (VIDEO) Njeriu më i pasur në Afrikë, Aliko Dangote, ka zbuluar planet e tij për të blerë Arsenalin në vitin 2021. Tifozi miliard
Guardiola zbulon trajnerin e ri tek Arsenali Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka konfirmuar se Mikel Arteta është në bisedime me Arsenalin për ta pasuar Un
Arteta në bisedime me Arsenalin? E konfirmon Guardiola Pep Guardiola ka konfirmuar se Mikel Arteta është në bisedime me Mikel Artetan. Trajneri i famshëm spanjoll ka deklar