999 rezultate për

arsenali

Arsenali provokon Napolin, poston foton e serialit Gamorra (FOTO LAJM) Kualifikimi i Arsenal-it në gjysmëfinalet e Europa League pas fitores 1-0 të marrë në "San Paolo" falë një goli të Lacaz
Shkëlqen futbolli anglez, Arsenali dhe Chelsea kualifikohen në Europa League Dominimi i skuadrave të Premier Leagues po vazhdon edhe në Europa League. Dy skuadrat londineze ajo e Chelseas dhe Ar
Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
Napoli synon përmbysjen e madhe ndaj Arsenalit Europa League-s luan aktin e fundit të fazës çerekfinale dhe, siç dihet, pas ndeshjeve të para shumë pranë kualifikimit
Ancelotti beson te përmbysja ndaj Arsenalit: Me zemër mund tia dalim Carlo Ancelotti beson te përmbysja e madhe. Trajneri i Napolit është besimplotë se skuadra e tij mund tia dalë ndaj Arse
Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "
E papritur, Arsenali nxjerr në shitje Granit Xhakën Lajme të papritura rreth Granit Xhakës po vijnë sot nga Anglia. Mediet britanike raportojnë se skuadra e Arsenal po e
Thirrje raciste ndaj Koulibaly, Arsenali shpall në kërkim tifozin Në mediat sociale është publikuar një video kundër mbrojtësit të Napolit Koulibaly duke e quajtur atë "zezak", dhe Arse
Ancelotti optimist: Në shtëpinë tonë e përmbysim Arsenalin Arsenal fitoi me rezultatin 2-0 përballë Napolit në ndeshjen e parë të çerekfinaleve të Europa Leagues. Megjithëse pë
E bujshme, Interi kërkon Granit Xhakën Granit Xhaka kërkohet nga Interi. Është ky lajmi që zbulojnë mediat italiane teksa Drejtori Sportiv i Interit Piero Ausi
Arsenali triumfon ndaj Napolit të Hysajt (VIDEO) Arsenali hodhi në hap të sigurtë drejt gjysmëfinalve të Europa League teksa mposhti në ndeshjen e parë 2-0 italianët e N
Ancelotti: Po luajtëm kështu ndaj Arsenalit, na presin telashe të mëdha Vetëm barazim për Napolin, 1-1 kundër Genoa, në sfidën e radhës së Serie A. Carlo Ancelotti, i intervistuar nga “Sky Spo
Arsenali pa Xhakën mposhtet nga Everton (VIDEO) Arsenali ka dalë e humbur nga ndeshja me Evertonin, me rezultatin 1-0. "Topçinjtë" e Londrës, nuk kanë mundur të dalin m
Emery merr vendimin për të ardhmen e Ozil te Arsenali Unai Emery nuk ka ndërmend të lejojë Ozil të largohet nga Arsenali në fund të sezonit: "Mesut është duke punuar dhe d
Arsenal fiton dhe ngjitet në vendin e tretë, United zbret në zonën e Europa League (VIDEO) Arsenali ka rrëmbyer pikët e plota në Emirates, duke e mposhtur 2-0 Newcastle Unitedin për të rrëmbyer pozitën e tretë n
Blerja më e re e Juventusit kalon në avantazh Arsenalin (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në ndeshjen që po zhvillohet në "Emirates". Ishte Aaron Ramsey, ai
Ky është arsenali i armëve që iu gjet 3 vjet më parë vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Dy vëllezër Astrit dhe Brahim Bilali u ekzekutuan sot në lagjen Kiras të Shkodrës. Në një kërkim të thjeshtë rezulto
Ozil tradhëton Arsenal, drejt Tottenham (VIDEO) E ardhmja e Mesut Ozil do të jetë sërish premier League edhe në rast se gjermani largohet nga Arsenali. Sipas të përdits
Xhaka dhe Mustafi larg Arsenalit Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi po mbyllin sezonin e tyre të tretë te Arsenali. Mustafi u transferua për 35 milionë
Arsenali synon dy yjet e Serisë A Arsenal nuk i ndahet tregut italian dhe sipas të përditshmes britanike “The Sun”, londinezët kanë piketuar dy blerje për