999 rezultate për

arsenal

Mustafi fajtori kryesor i humbjes së Arsenalit (VIDEO) Arsenali ka pësuar humbje me rezultat minimal 1-0 kundër Leicester Cityt, derisa goli i vetëm u realizua nga Jamie Vardy
Aubameyang po bën sezonin më të dobët në gjashtë vitet e fundit Pierre Emerick Aubameyang po kalon në një seri të tmerrshme. Ylli i Arsenal është futur në ecurinë më të dobët në gja
Humbi ndaj Licesterit, Arteta shprehet i zhgënjyer Leicester City ka fituar për herë të parë pas 47 viteve në terrenin e Arsenal. Goli i Jamie Vardy në minutën e 80’ i
Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet "parashikues" i ndeshjeve Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta, i la pa fjalë tifozët e Arsenalit kur ai nuk e përfshiu në listën e lojtarëve të ftua
Formacionet zyrtare, Arsenal-Leicester Arsenal do të presë në shtëpi në orën 20:15 Leicester. Skuadra e Artetas po kalon një formë të mirë dhe kërkon vetëm
EUROPA LEAGUE/ Nis faza e grupeve, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Pas përfundimit të xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, është koha për Ligën e Evropës. Sot (e enjte) në këtë kompet
Arsenal lë jashtë skuadrës, reagon Mesut Ozil shte në ajër për disa ditë, madje edhe javë, por tani është zyrtare: Mesut Ozil nuk është në listën e e lojtarëve të fed
Lojtari më i paguar i klubit, Arsenali "poshtëron" sërish Ozil Futbollisti gjerman Mesut Ozil mbërriti në Arsenal nga Real Madrid shtatë vjet më parë si një përforcim i madh. Ozil
Gjesti ndaj gjyqtares, merret vendimi për Agueron Sulmuesi i Man Cityt nuk do të ndëshkohet pas veprmiti bërë me gjyqtaren në takimin ndaj Arsenalit. Organi qeverisës
Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
Man.City zhbllokon rezultatin ndaj Arsenalit (VIDEO) Manchester City ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Arsenalit. Për "citizens" ka shënuar Sterling në minutën e 2
Manchester City - Arsenal, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Arsenal. Manchester City pret Arsenalin, për derbin
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Wenger optimist: Arsenali mund të fitojë Premier League me Artetën Ish-menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenner thotë se Arsenali mund të fitojë Premierligën me Mikel Arteta. Wenger është
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Pas gjestit fisnik, Arsenali "injoron" Ozil për Ligën e Kampionëve Mesut Ozil ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, për arsye të mira. Futbollisti tregoi zemrën e tij të mad
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Arsenal vijon formën e mirë, vetëm 3 pikë larg kreut (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 2-1 Sheffield United. Në pjesën e dytë Bukayo Sakas kaloi në avantazh vendasit. Tre minuta më
Nuk ka më shpresë për Barcelonën dhe Arsenalin, Lyon vendos ti mbajë dy yjet e saj Arsenal dhe Barcelona mund të heqin vëmendjen nga lojtarët e Olympique Lyon. Houssem Aouar dhe Memphis Depay ishin në
Arsenal hakmerret ndaj Liverpool, siguron një vend në çerekfinalet e Carabao Cup (VIDEO) Arsenal ka siguruar një vend në çerekfinalet e Carabao Cup pasi ka eliminuar Liverpool-in në 1/8-at e kompeticionit.