999 rezultate për

arritur

Ramos do të përdoret nga Reali për të arritur tek ylli që luan në Premier League Sergio Ramos, kapiteni i Real Madridit dhe kombëtares spanjolle mund ta sjell yllin e Premier League-s në Santiago Berna
Xhavit Haliti: PAN-i ka arritur t’i sigurojë numrat! Ende ka dilema nëse gjatë javës së ardhshme do të mblidhet Kuvendi i Kosovës për votimin e kryetarit, dhe hapjen e rrugë
Shpendi tregon të arriturat në arsim Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka treguar të arriturat e qeverisjes së tij nga viti 2014 rreth sistemit të arsimit
Pele ka një mesazh për Ronaldon pas rekordit të arritur Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo ka shkuar në 78 gola me Portugalinë, duke lënë prapa legjendën braziliane Pele me
"Brenda javës ka arritur në katër numri i foshnjave të vdekura, kërkojmë llogari nga ministria" VMRO – DPMNE ka akuzuar Ministrinë e Shëndetësisë dhe drejtoreshën e Klinikës Gjinekologjike në Shkup për bilancin e vde
"Pele i ri": Jam i lumtur për çfarë kam arritur por pres akoma nga vetja I quajturi "Pele i ri" ka folur sot për Marcan. Ai është shprehur mjaft i lumtur që ka arritur që në moshën 16-vjeça
Deportivo La Coruna ndihmon Atletikon për të arritur tek Costa Atletico Madrid është i ndëuar duke mos bërë asnjë transferim në këtë merkato vere, deri në atë të dimrit. Raportet
Zidane konfirmon se nuk është arritur asgjë me Mbappen Zinedine Zidane pas humbjes 4-1 ndaj Manchester Cityt ka pranuar se ekipi i tij humbi dhe nga ana tjetër ka shprehur se
Wenger: Nuk kemi arritur marrëveshje me Sanchezin Alexis Sanchez nuk është pajtuar që të nënshkruajë kontratën e re me Arsenalin, ndersa Alex Oxlade-Chamberlain do të qën
Përplasën makinat, vajzat lënë nam në mes të rrugës (VIDEO) Dy vajza janë konfliktuar rëndë me njëra-tjetrën, duke u shtrirë dhe zvarritur në rrugë, por ajo që kanë bërë më pas i k
Tronditet Korça, e mitura kishte arritur në nivelin 30 të Balenës Blu Policia e Korçës parandaloi vetëvrasjen e një të miture në këtë qytet për shkak se luante lojën e rrezikshme "Balena Blu
ZYRTARE/ Ja kur fillon edicioni i ri i Superligës Komiteti Ekzekutiv (KE) i FFK-së, sot mbajti mbledhjen e vet të radhës nën drejtimin e Fadil Vokrrit president, ku disku
Simiq: Kemi arritur qëllimin primar Kryetari i Listës Serbe, Slavko Simiq ka thënë se me marrjen e dhjetë vendeve në Parlamentin e Kosovës është realizuar q
Ministri Demiraj bën bilancin për 2 javë: Ja çfarë kam arritur (FOTO LAJM) Ministri teknik i Brendshëm Dritan Demiraj pas më shumë se 2 jave punë ka bërë një bilanc të punës së tij. Rikujtojm
LSDM: Nuk kemi arritur asnjë marrëveshje me Lëvizjen Besa Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, përmes një deklarate për shtyp, ka thënë se edhe pse kanë pasur bisedime me Lëvizj
VMRO: LSDM-ja mashtroi qytetarët për të arritur në pushtet VMRO-DPME-ja ka akuzuar Lidhjen Solcia-demokrate të Maqedonisë, duke iu referuar një deklarate të Shpëtim Pollozhanit, i
Allegri pa "frena": Kualifikim i merituar, ende nuk kemi arritur asgjë! Massimiliano Allegri është lideri i vërtetë i Juventusit. Pas barazimit në "Camp Nou" dhe kualifikimit për në gjysmëfina
Nishani apel nga Berati: Dialog për të arritur kompromisin Presidenti i vendit, Bujar Nishani nga qyteti i Beratit ka reaguar në lidhje me krizën politike në të cilën ndodhet vend
Baton Haxhiu: Rama-Meta e kanë arritur marrëveshjen për zgjedhjet, por... (VIDEO) Pas shkrimit te tij ku i beri thirrje Edi Rames qe te dale nga koalicioni me Ilir Meten, analisti shumë pranë kryeminist
Juventus njofton se ka arritur marrëveshjen me trajnerin e ri Drejtuesit e Juventusit tashmë kanë siguruar trajnerin, në rast se Massimiliano Allegri vendos të largohet në fund të ed