999 rezultate për

arritur

50 milionë shkarkime për Angry Birds Loja e famshme Angry Birds ka arritur edhe një rekord të ri të dhe ka arritur në 50 milionë shkarkime. Për ta arritur
Bayern fiton edhe pa yjet (VIDEO) Edhe pse një pjesë e mirë e lojtarëve të skuadrës së Bayern Munich ka qenë në stolin e pankinës, përsëri kjo skuadër ka
Nuk iki nga Madridi Jose Mourinho shprehet se ai do të mbetet te Real Madridi nëse skuadra spanjolle dëshiron që ai të drejtojë klubin edhe
Lamborghini 376 mijë dollarësh digjet gjatë provës (VIDEO) Një person nga Kalifornia identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur por që mendohet të jetë një nga miliarderat e rinj të
Wigan gjunjëzon Arsenalin (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja ndërmjet Arsenal-Wigan në "Emirates Stadium". Wigan ka arritur një fitore shumë të rëndesishme në
Të respektojmë marrëveshjet me Kosovën Ministri i Jashtëm serb, Vuk Jeremiç ka porositur liderin e opozitës, Tomislav Nikoliç, se marrëveshjet e arritura me Ko
Ajax merr kreun me 58 pikë Skuadra e Ajaxit ka arritur të shkatërrojë skuadrën e Heracles në rezultatin 6-0 duke marrë kryesimin e tabelës në kampi
Rrëfimi i top-modeles: Në pasarelë për hakmarrje Një prej modeleve më të suksesshme dhe më të njohura në botë, “ëngjëlli” i “Victoria Secreet”, Candice Swanepoel, zbuloi
Përse njerëzit ecin mbi dy këmbë? Paraardhësit tanë mund të jenë ngritur të ecin mbi dy këmbë, vetëm sepse kështu mund të mbanin më shumë ushqim me dy dua
Fusnota për Kosovën nuk është e obligueshme Bashkimi Evropian nuk do të insistojë që organizatorët e takimeve rajonale ta prezantojnë Kosovën me fusnotë, për të cil
BE: Zbatoni marrëveshjen e arritur Bashkimi Evropian i ka dërguar porosi Kosovës, Serbisë dhe vendeve të Ballkanit Perëndimor, në të cilën theksohet domosd
Kam sakrifikuar shumë për të arritur deri këtu Lionel Messi ka zbuluar sakrificat e tij të pabesueshme për t’u shndërruar në lojtarin më të mirë në planet. Në një inte
Reali bën qesharakun: Kujdes Apoelin Drejtori për marrëdhëniet institucionale të Realit të Madridit, Emilio Butragueno, nuk e fshehu gëzimin për shorteun e l
Ne shijojmë kreun, Juve le të flasë Masimiliano Alegri ka kapur kreun dhe tani nuk humbet rast për të shënjestruar disi Juventusin. Edhe dje ai ka pickuar d
EULEX-I kërkon dokumente të Kosovës për kalimin e kufirit, Kosovë- Serbi EULEX-i ka filluar shpërndarjen afisheve në pikat e kalimit kufitarë me Serbinë, në Jarinje dhe Bërnjkë, në të cilët thu
Fiton Tirana, ndan kreun me Teutën Tirana vazhdon të kryesojë Kategorinë Superiore pas fitores 1-0 së arritur gjatë ditës së sotme në përballjen me skuadrë
Çeku e konsideron fusnotën si pozitive Marrëveshjen e arritur për përfaqësimin rajonal në Bruksel, ish-anëtari i ekipit të unitetit, aktualisht ministër i FSK-
Divorci, i shkruar ne ADN Ndërsa numri i divorceve në kohërat moderne është rritur në mënyrë të vazhdueshme, ritmi i jetës dhe liberalizmi janë fa
Ivanovic: Marrëveshjet janë të dëmshme për serbët Kryetari i të ashtuquajturit Këshill Kombëtar serb në veri të Kosovës, Milan Ivanovic, u ka bërë thirrje deputetëve opoz
Surroi: Marrëveshjet të dërgohen në Kuvend Për Kryeministrin Hashim Thaçi, Veton Surroi është shprehur që " do të ishte e moralshme që ai të kërkoj votëbvesimin në