999 rezultate për

arritjes

Reagimi i parë i Thaçit pas arritjes në Hagë (FOTO LAJM) Hashim Thaçi, ka publikuar një fotografi, të parën pasi që i është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale. Gjykata Spe
Po festonte titullin, yllit të Liverpool i grabisin shtëpinë dhe makinën luksoze Në Angli është kthyer në një trend të frikshëm dhe të çuditshëm grabitjet e shumta që po i ndodhin lojtarëve të njohur.
Kurti e Mustafa takohen sot në 15 e 30, çfarë do të ndodhë sot? Siç kishin paralajmëruar edhe pas takimit të mbrëmshëm tre orësh, krerët e LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje do të takohe
Tuchel tregon prapaskenat e mos arritjes së marrëveshjes me Bayernin Thomas Tuchel ishte një nga emrat më të përfolur për të marrë drejtimin e pankinës së Bayernit të Munichut. Në një i
Negociatat në Itali, shumë pranë arritjes së marrëveshjes për qeverinë Së shpejti mund të ketë një marrëveshje për krijimin e qeverisë së re italiane. Lega dhe Lëvizja 5 Yjet, të cilat vijojn
Romagnoli në delir pas arritjes në finale, falenderon gjithë ekipin Alessio Romagnoli ka vlerësuar punën e Gennaro Gattusos për frymën që i ka sjellë ekipit që i mungonte pasi arritën në f
United do Gomesin, Mendes shtyn drejt arritjes së marrveshjes Manchester United është vënë pas mesfushorit të Barcelonës, portugezin Andre Gomes. Sipas mediumit spanjoll Don Balon
I dërguari i Vatikanit hesht kur e pyesin për njohjen e Kosovës Kardinali shqiptar Ernest Simoni, i dërguar i posaçëm i Papa Françeskut për shugurimin e Katedrales ”Nënë Tereza” në Pri
Vogëlushi qan për ta takuar, gjesti i Messit po bën xhiron e botës (VIDEO) Pesë herë fituesit i “Topit të Artë” nuk është një kampion vetëm në fushën e lojës por edhe jashtë saj. Lionel Messi
Naby Keita flet pas arritjes së marrveshjes me Liverpoolin Naby Keita ka dhënë intervistën e tij të parë pas nënshkrimit me Liverpoolin për verën e ardhshme, duke thënë se projekt
Cancelo shumë i kënaqur për kalimin në Inter Mbrojtësi portugez, Joao Cancelo ka arritur sot në Milano, ku do të kryej testet mjekësore para se të nënshkruajë kontra
Kosova dhe Serbia drejt arritjes së marrëveshje? Faza e re e dialogut politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, sipas njohësve të zhvillimeve politike, supozohet se do të pë
Meta zbulon mesazhet me Ramën pas arritjes së marrëveshjes Pakti mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u arrit në orët e vona të darkës dhe zgjidhjen e ngërçit politik, kryeministri Edi
BDI dhe LSDM-ja, shumë pranë arritjes së marrëveshjes Ende nuk ka asnjë informacion zyrtar për përmbajtjen e propozimeve për përdorimin e gjuhës, por analistët vlerësojnë se
Xhaka drejt arritjes së marrëveshjes me Arsenalin Granit Xhaka tashmë ndodhet në Londër për t’i kryer testet mjekësore te Arsenali “The Independent” shkruan se është ç
A do të largohet Merkel nga politika këtë vit?! Ekspertë dhe komentatorë të Financial Time kanë thënë se më 2016 kancelarja gjermane Angela Merkel mund të bjerë nga pus
Ja momenti i arritjes në Tiranë i autobusit të kombëtares serbe (VIDEO) Mbërrinë në Tiranë nën masa të larta sigurie kombëtarja serbe. Autobusi i kombëtares dhe shoqëruesve të tjerë ka kaluar
Basha: Rama tregon përralla arritjesh, shqiptarët po arratisen Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ka konsideruar shifrat e dhëna nga ana e Edi Ramës, për 300 ditët e dyta
Ahmeti takon ambasadorin slloven: BDI përkrah kompromisin e arritur Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka pritur në selinë e partisë në Tetovë Ambasadorin e Slovenisë,
Matiç pranë rinovimit, ja sa do të fitojë serbi Me dëshirën e Jose Mourinhos Chelsea është gati të blindojë Nemanja Matiç. "Blutë" e Londrës dhe mesfushori serb janë sh