999 rezultate për

arris

Prekëse arsyeja që kjo foshnje dy muajshe përloti botën Christian Harris, një vajzë 2 muajshe ka dalë për të takuar disa njerëz shumë të veçantë, ushtarët që shërbyen krah baba
Aksidentohet Calvin Harris dhe partnerja e tij Dj i famshëm i cili po korr mjaft sukses me hitin e tij në bashkëpunim me Dua Lipa-n, “One Kiss”, është përfshirë në një
Po flirtonte me Dua Lipën? DJ i famshëm pushime me një femër tjetër (FOTO LAJM) Gjatë “BRIT Awards” u përfol se Dua Lipa u shoqërua me DJ-in e famshëm, me të cilin u dallua edhe në festën pas eventit.
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Studimi perfekt për amvisat, të bësh punë shtëpie të shpëton jetën Na duhet të bëjmë punët e shtëpisë por i zvarrisim e i zvarrisim për ditën, javën, muajin tjetër. Kjo kur bëhet fjalë pë
Dua Lipa dhe Calvin Harris po nisin një romancë? DJ i njohur me fame botërore Calvin Harris dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa duket se pas flirtit që patën n
Biblioteka e Kongresit në Uashington mban libra të rrallë për Skënderbeun Në Bibliotekën e Kongresit në Uashington, ruhen disa libra të rrallë për Skënderbeun. Grant Harris, drejtor i Sektorit t
Këngëtarja shqiptare: Duhet të kalosh në shumë krevate që të arrish famë në Greqi Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe që ka bërë shumë bujë në Greqi. Por jo aq sa do të donte
Pensionisti ka vizituar 852 vende në të gjithë botën, shpërblehet me titull Don Parrish, 73 vjeç nga Çikago, udhëtoi për herë të parë jashtë shtetit në Gjermani në vitin 1965. Ai ka udhëtuar n
Veterani i UÇK-së Harrison ka një porosi për veteranët e Kosovës, flet për një gazetar të shitur Britaniku ka thënë se Zeka e kishte intervistë atë gjatë luftës dhe e kishte shitur intervistën për një mijë funte E Hë
Si të bëhesh milioner kur të arrish të 30-at? Ja mënyrat Ja cilat janë 10 hapat që të garantojnë se mund të bëhesh edhe ti milioner kur të arrish të 30-at: Ndiqni paratë. Në
48.5 mln dollarë brenda një viti, ky është Dj më i paguar në botë Calvin Harris sipas revistës Forbes, është muzikanti më i paguar në botë momentalisht. Skocezi ka lënë pas DJ holand
Burri me gjak të rrallë ka shpëtuar 2 milionë foshnja (VIDEO) Ai quhet James Harrison dhe Zoti i ka dhuruar një gjak të veçantë, me të cilik ka shpëtuar jetët e mbi 2 milionë foshnja
Admirali amerikan kërkon mbrojtje raketore shtesë në Havai Komandanti suprem i SHBA-ve në rajonin e Azi-Paqësorit, admirali Harry Harris, njoftoi sot se raketat amerikane të siste
Gjeneral Harris njihet me arritjet e FSK-së Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), gjeneral-lejtenant Rrahman Rama priti të martën në takim pune komandan
Rel: Veljanovski mund të zvarrisë procesin e mbledhjes së Kuvendit Maqedonia ndodhet para një sfide të re, në përpjekje për gjetjen e mënyrës për kapërcimin e krizës së rëndë instituciona
“Jam gati të dorëzohem në Serbi, për lirinë e Haradinajt” Ish-ushtari britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Jon Harrison, i cili ka luftuar vullnetar në Brigadën 138 “
Ish-luftëtari i UÇK-së nxjerrë armët në shitje për të siguruar paratë kundër sëmundjes Ish-luftëtari britanik i UÇK-së, Jon Harrison ka bërë të ditur kohë më parë se vuan nga kanceri. Së fundmi ka nxjerrë
Ish-ushtari britanik i bën thirrje Kosovës: Mbushni armët! Ish-ushtari i UÇK-së, britaniku Jon Harrison, i ka bërë thirrje autoriteteve të Kosovës që të bëjnë gati armët. Ai i
Reagon ashpër ish-ushtari britanik i UÇK-së: Serbia shkel në Kosovë vetëm mbi trupin tim të vdekur (FOTO LAJM) Ish-ushtari britanik i cili ka qenë pjesë e luftës së Kosovës, Jon Harrison, ka reaguar ashpër ndaj situatës së krijuar