999 rezultate për

arrinte

"Administrata Trump mbështeti rrëzimin e Kurtit, si shkak i nxitimit për marrëveshjen Kosovë-Serbi" Drejtori Ekzekutiv i Human Rights Watch, Kenneth Roth, ka folur për ndikimet e SHBA-së, dhe rrëzimin e Qeverisë Kurti.
Mori miliona duke mashtruar, koronavirusi nxjerr për 3 muaj nga burgu stomatologen Olesia Duka Stomatologia Olesia Duka, e cila akuzohet për mashtrim është mes listës së 570 të dënuarve të cilët kanë përfituar leje
Legjenda e United: Nuk e mendoja kurrë që CR7 do arrinte këto nivele Vetëm pak ditë më parë Cristiano Ronaldo, kapi shifrën e 700 golave, në të gjithë karrierën e tij. Një shifër kjo shu
Tentoi të arrinte kufirin anglez me not, emigranti gjendet i vdekur në ujrat belge Trupi i një emigranti nga Iraku, i cili u përpoq ta kalonte ngushticën mes Francës dhe Britanisë së Madhe përmes notit,
Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Twitter’, problemin shëndetësor
Gjykata jep 10 vjet burg për dentisten mashtruese Gjykata ka dënuar me 10 vite burg stomatologen Olesia Duka, e akuzuar nga prokuroria e Durrësit për veprën penale të “Ma
Treagjike! Reperi bie nga avioni teksa xhironte klipin e ri (VIDEO) Jon James McMurray po stërvitej për muaj të tërë për të bërë akrobacitë që donte të vendoste në videon e tij të re muzik
Heynckes: Askush nuk besonte se Bayerni do të arrinte këtu Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, kujton se askush nuk besonte se skuadra e tij mund të arrijë në gjysmëfinale
Vuçiç: Nëse treni do të arrinte në Mitrovicë do të kishte të vdekur nga të gjitha anët Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në një emision special në TV Pink – dedikuar trenit që dje u nis nga Beogradi
Motra e Ergi Dinit irritohet me mediat: Jeni palaço që s'dini ç'është dhimbja (FOTO LAJM) Këngëtarja Barbana Dini, motra e këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka shpërthyer në shenjë revolte ndaj mediave, të cilat
Ja çfarë biznesi kishte Jurgen Kurti 23-vjeçari Jurgen Kurti i cili dyshohet se e ka vrarë babain në bashkëpunim me dajën i kishte hyrë biznesit që në moshë
Asgjësohen 2 mijë rrënë kanabis në Krujë Policia e Krujës ka bërë të mundur asgjësimin e 28 parcelave me hashash, të cilat kishin rreth 2000 rrënjë. Aksioni i
Kapen 300 kg drogë në Strugë (VIDEO) Në rajonin e Strugës janë kapur 300 kilogram drogë e llojit marijuanë. Kjo drogë besohet se kishte hyrë ilegalisht nga S
Noton për 135 ditë (VIDEO) Një britanik 32-vjeçar ka arritur të notojë sa gjatësia e Britanisë së Madhe (nga Land’s End deri në John O'Groats). Sea
CR7, gati rroga 13 mln euro në sezon Objektivi "Ronaldo". E ka Manchester United, por sigurisht që të njëjtin objektiv e ka edhe presidenti i Reaë Madrid Flo
Arsenal nis "sulmin" për Llorente Ndërsa Juventus vijon të shpresojë në transferimin e Fernando Llorente në Torino, është një tjetër klub që tashmë ka fil
Larg San Siros më i mirë se Mourinho "La Gazzetta dello Sport" në numrin e saj të sotëm analizon fitoren e mbrëmshme të Inter ndaj Chievos, e cila është e pe
Casillas pranë rekordit historik Nëse Spanja mund Italinë në finalen e Kievit nesër në mbrëmje do të vendosë një rekord të ri. Si kombëtare do të jetë e
Benayoun drejt largimit nga Chelsea Yossi Benayoun duket se do t'i bëjë gati valixhet, për t'u larguar nga Chelsea. Mesfushori izraelit ka luajtur vetëm një