999 rezultate për

arrin

Milani arrin marrëveshje me Thauvin, pranon francezi Milani thuhet se ka fituar garën për të nënshkruar me sulmuesin francez Florian Thauvin. Sulmuesi francez është futur
I vuri zjarrin banesës së babait, arrestohet 41 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 41-vjeçar pasi i kishte vënë zjarrin banesës së babait të tij. Ngjarja ka ndodhur
SHBA arrin rekord ditor infeksionesh me koronavirus Shtetet e Bashkuara regjistruan numrin më të lartë të viktimave si pasojë e koronavirusit që nga muaji maj. Rritje rekor
Simeone nuk arrinë ta besojë: Maradona do të jetojë përgjithmonë Diego Simeone e kishte të vështirë të pranonte lajmin për vdekjen e Diego Maradonës, ndërsa reflektoi në një natë të vës
Prokuroria kërkoi 10 vite dënim me burg, në Turqi marrin vendimin për Sinan Idrizin Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, është shpallur i pafajshëm nga Gjykata e Lartë e Stambollit, në lidhje me ak
Marrin fund dy grupet e trafikantëve shqiptarë në Spanjë, sekuestrohen 18 ton kanabis Policia spanjolle ka goditur një tjetër rast të trafikantëve të drogës, ku dhe janë arrestuar dy grupe shqiptarësh.
Werderi i Rashicës arrinë të marrë një pikë ndaj Bayern Munich (VIDEO) Bayern Munichu nuk ka arritur të fitojë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj Werder Bremenit. Pavarësisht që vendasit
Vaksina COVID-19, dozat e para i marrin këto shtete Tashmë që vaksina është thuajse gati, shtetet kanë nisur të përgatisin se cilët do të përfitojnë fillimisht nga kryerja
Meri Shehu bën parashikimin: Nëse dikush nuk ju do, nuk ka për t’ju dashur! Dashi Nje perpjekeje e kote dhe nje cikel faull ne jeten tuaj per te perfituar ne lidhje me familjen dhe te tjeret qe
Cristiano Ronaldo arrin Puskas: 746 gola në karrierë, rekordi i rekordeve shumë afër Frika e një dëmtimi të mundshëm ka kaluar. Nuk ka probleme serioze në kyçin e këmbës për Cristiano Ronaldon, i cili
Mes tyre një grua, të dënuarit për trafiqe marrin formularin e OFL Katër persona të dënuar për trafik dhe kultivim të lëndëve narkoike kanë marrë sot formularin e OFL. Ata janë Dermush
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
Shqipëria mes vendeve që do të marrin vaksinën, Manastirliu zbulon për kë do të jetë falas Në studion e emisionit "Real Story" në "News 24", ministrja Ogerta Manastirliu tha se Shqipëria është mes 180 vendeve që
Man.United shqetësohet për Greenwood, sjelljet e adoleshentit lënë për të dëshiruar Manchester United kanë nisur të shqetësohet seriozisht për situatën e Mason Greenwood, me adoleshentin anglez që po kalo
Prekëse, Biden viziton varrin e të birit pasi fitoi zgjedhjet Pasi u konfirmua si presidenti i ri i SHBA-ve, Joe Biden e ka nisur ditën e sotme me një vizitë nga kisha tek varri i dj
Televizionet amerikane ndërmarrin veprimin e papritur pas akuzave të Trump për vjedhje votash Pas zgjedhjeve presidenciale të martën, presidenti në detyrë Donald Trump e shpalli veten menjëherë fitues. Tani ai pret
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
Haaland "pushton" Champions League, arrin 14 gola në 11 ndeshje (VIDEO) Vetëm 20 vjeç, por mosha nuk e ndal aspak të “pushtojë“ arenën e më të mirëve. Champions League është habitati i Erl
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Nëse nuk po arrini të ngelni shtatzënë, faji mund të jetë i kafes Sipas një studimi të kryer në Shkollën e Mjekësisë së Universitetit Nevada në Reno, kafeina ndërhyn në kontraktimet musk