999 rezultate për

arrestuarve

Sekuestrohet heroinë, kanabis dhe kapsula metadoni: Shkon në 6 numri i të arrestuarve Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në pranga janë vënë dy
Vrasja e Florjan Lamçes, shkon në katër numri i të arrestuarve Policia e Elbasani ka arrestuar dy shtetas të tjerë duke e çuar në katër numrin e të arrestuarve për vrasjen e shtetasit
I martuar me oficeren angleze dhe me tre fëmijë, shqiptari kapet me "të bardhë" në Britani Ky që shihni në foto është Julian Agalliu, një 45-vjeçar shqiptar i arrestuar në Angli. Agalliu rezulton një prej 75
Tronditën Tushemishtin me breshëri të shtënash, shkon në 7 numri i të arrestuarve Ka shkuar ne 7 numri i të arrestuarve në lidhje me të shtënat me armë zjarri në Tushëmisht vetëm pak ditë më parë. Op
Grabitën 38 mijë euro falë Facebook, shkon në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë Ka shkuar në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë në operacionin “Transferta”, teksa ditën e sotme është kapur një tjetër
SPAK shpërthen "bombën", mes 22 të arrestuarve edhe funksionarë lokalë Gjykata e posaçme ka firmosur disa urdhër –arreste me kërkesë të SPAK, nga të cilat janë ekzekutuar gjatë mbrëmjes së dj
Merrnin para për të bërë tampone për COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy mjekë Dy mjekë janë arrestuar, ndërsa ndaj 9 persona të tjerë kanë marrë masën arrest shtëpie, pasi akuzohen për korrupsion, f
Goditet grupi i trafikantëve në Britani: Disa shqiptarë midis 12 të arrestuarve Pas një hetimi ndërkombëtar për kontrabandën e migrantëve në Britani të Madhe me anije përmes kufirit me Belgjikën, kanë
EMRAT/ Kapen mbi katër tonë drogë në Itali, mes 17 të arrestuarve edhe shqiptarë Guardia di Finanza ka finalizuar operacionin “Beached”, ku synohej bllokimi i një gomoneje që përdorej për trafikimin e
Dërgonin emigrantë drejt SHBA-së dhe Anglisë, Veliu nxjerr emrat e të arrestuarve Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu doli në një konferencë për shtyp duke folur mbi operacionin pë
Klandestinë drejt SHBA, Kanadasë dhe Anglisë: Mes të arrestuarve edhe dy policë 16 persona janë arrestuar me urdhër të SPAK lidhur me operacionin e zhvilluar mbrëmjen e djeshme nga Policia e Shtetit n
Pranon bashkëpunimin me Bashkinë, policia nxjerr numrin e të arrestuarve Policia e Shtetit ka njoftuar se me kërkesë nga Inspektoriati i Mbrojtjes se Territorit i Bashkisë Tiranë, janë në mbësh
Mrekulli në Shkup, i ka dhënë frymë gojë më gojë personit me Covid19 dhe nuk është infektuar Në Maqedoni ka ndodhur një mrekulli e vërtetë. Kjo ka ndodhur në burgun hetues të Shkupit, ku para një jave (8 prill) nd
Armë, "bar" dhe municione, mes tre të arrestuarve edhe një grua Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durresit pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje
Megaoperacioni i policisë: Në pranga edhe një 25-vjeçar, shkon në 36 numri i të arrestuarve Shkon në 36 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Mezhgorani” i zhvilluar në gjashtë qytete të vendit
Mes të arrestuarve Henri Çili dhe Seit Fishta, dalin pamjet kur i merr policia (VIDEO) Ka shkaktuar jo pak reagime në rrjet arrestimi i 28 shtetasve në disa qarqe të vendit, përfshiu edhe emra të njohur si b
Mbetje kancerogjene nga Italia, flet gruaja e njërit prej të arrestuarve Gruaja e pronarit mallit që u kap në portin e Vlorës dhe në të cilin u tha se kishte mbetje të rrezikshme ka deklaruar
Bashkëpunëtorë të "skifterit", shkon në tre numri i të arrestuarve që ndihmonin Astrit Thaçin Policia e Elbasanit ka vijuar operacionin "Trajektorja". Shkon në 3 numri i të arrestuarve. Vihet në pranga një 26
Rrëmbimi i bujshëm i Prengës, zbulohet roli i 5 të arrestuarve Detaje të tjera kanë dalë nga hetimi për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës më 17 janar të këtij viti. ABC News ka m
A ishte Prenga në resortin luksoz? Hap gojën një prej të arrestuarve Dalin pamjet e të arrestuarve për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës. Seanca për dhënien e masës së sigurisë ka fi