999 rezultate për

arrestuarit

Plagosi me sëpatë një person, arrestohet 55 vjeçari në Librazhd Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë një nga të arre
E fshihnin drogën në pemë dhe kosha mbeturinash, shkatërrohet banda me shqiptarë në Greqi Një grup i trafikut të drogës është shkatërruar nga autoritetet policore në Greqi. Sipas mediave vendase, në pranga u
U kap me bandën e rrezikshme të kokainës, merret vendimi për një nga të arrestuarit Operacioni i bujshëm "LOS BLANCOS", vuri në pranga 5 perona në Shqipëri. Gjykata Penale e Tiranës ka caktuar masën e
30 ditë paraburgim për të arrestuarit e djeshëm në Kumanovë Nga 30 ditë paraburgim u është caktuar personave që dje u arrestuan në Kumanovë. Sipas kreut të Agjencisë ndërkombët
Atentati në Tushemisht, gjykata dënon të arrestuarit për një vepër tjetër penale Gjykata e Pogradecit ka shpallur moskompetencën për arrestimin e Meardi Berberit, Anterio Kaloshit dhe pronarit të grazh
U qëllua 27 herë me thikë në varreza, kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e Regis Runajt Regis Runaj i cili u masakrua pranë varrezave të qytetit të Elbasanit në 29 korrik është vrarë nga dy persona me të cilë
Dhjetra viktima pa përgjegjës! Bie akuza për vrasje, gjykata liron të arrestuarit për tërmetin Asnjë përgjegjës për dhjetëra viktima e qindra të plagosurit e tërmetit të 26 nëntorit të vitit të kaluar. Ndryshimi
SPAK përfundon hetimet për 31 të arrestuarit e bandës që trafikonte drogë e njerëz Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë, në bashkëpunim me policinë gjyqësore të Drejto
Lihen në burg tetë të arrestuarit që transportonin drogë drejt Italisë, "kokat" shijojnë lirinë Gjykata ka vendosur arrest me burg për tetë personat që vepronin si pjesë e grupit kriminal në fushën e trafikut ndërkom
EMRAT/ Kush janë 7 të arrestuarit për protestën te Teatri Kombëtar Ditën e sotme Policia e shtetit njoftoi se ka arrestuar 7 persona për dhunë ndaj efektivëve dhe për tubim të paligjshëm,
Zbardhet fotoja e të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit, në kërkim edhe dy të tjerë Arrestimi i 29-vjeçarit Arjol Halilaj, si një nga personat e përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, nëntor
Ekzekutuan dy vëllezërit Haxhia, autorët dalin para Gjykatës Dy të arrestuarit për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhisë, kanë dalë para gjykatës. Seanca gjyqësore k
Prokuroria: Tre të arrestuarit në Hasanbeg të dënohen me gjoba të majme Prokuroria Publike në Shkup ka dorëzuar kërkesë deri tek Gjykata Themelore Penale në Shkup ku kërkohet që tre të arrestu
Georgievski: Nuk kam kompetenca që të lirojë të arrestuarit në Hasanbeg Kryetari i Komunës së Gazi Babës Boris Georgievski shpjegoi në një prononcim për “TV24” th se ai shkoi dje në vendin e p
"Laboratori i falsifikimeve", Gjykata liron dy nga të arrestuarit Gjykata Penale e Tiranës liron nga qelia 2 nga 6 personat e arrestuar dje për falsifikimin e dokumentave, kartave të ide
Sollën mbetjet e rrezikshme, gjykata e Vlorës lë në burg 3 nga 6 të arrestuarit Ditën e sotme në Gjykatën e Vlorës është zhvilluar seanca për 6 të arrestuarit, të cilët u kapën gjatë operacionit “Amia
Gjykata merr vendimin për 6 të arrestuarit e rrëmbimin e Jan Prengës Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar ka lënë në fuqi masën e sigurisë së dhënë
Bënë "luftë" për prishje pazaresh, merret vendimi për katër të rinjtë Katër të arrestuarit pas përplasjes me armë zjarri në qendër të qytetit të Shkodrës pak ditë më parë kanë dalë gjatë dit
Zbërthehet i arrestuari për rrëmbimin e Jan Prengës: Çfarë bëra me trupin e pajetë Një ndër të arrestuarit për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës ka vendosur të rrëfehet. Mësohet se Festim Bexhdil
Torturuan dhe groposën Prengën, merret vendimi për 5 të arrestuarit Gjykata e Tiranes ka lënë në burg 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, konkretisht: Gjykata vend