999 rezultate për

arrestuar

Zbardhet dëshmia e 19-vjeçarit të arrestuar si autori i vrasjes në Vlorë UPDATE- Ekspertë të kriminalistikës janë duke punuar për të gjetur se kush është autori i vrasjes së 33-vjeçarit Ergys G
Assad hedh poshtë lajmet se Al- Baghdad-i është arrestuar Presidenti sirian, Bashar al-Assad ka mohuar sot lajmet se është arrestuar udhëheqësi i të ashtuquajturit “Shteti Islami
2.2 tonë drogë drejt Italisë, zbulohet pse u arrestua doganieri në Tiranë Ka shkuar në 19 numri i zyrtarëve të arrestuar në lidhje me kalimin e dy kamioneve me kanabis nga porti i Durrësit në dr
Gjykata vendos masat e sigurisë për doganierët e arrestuar Dy ditë pasi Prokuroria për Krimet e Rënda ka urdhëruar arrestimin e shefit të stacionit policor dhe 9 punonjësve të Pol
Laboratori i drogës në Shkozë, gjykata lë të lirë 9 nga 10 të arrestuarit Janë lënë të lirë 9 nga 10 të arrestuar pas zbulimit të laboratorit të drogës të përshtatur në një tunel në Shkozë.
Trafikonin drogë nga Kapshtica në Greqi, arrestohen 3 shqiptarët Policia greke ka mundur të kapë një grup të trafikut ndërkombëtar të drogës në Egaleo. Sipas të dhënave nga policia e
Arratiset nga komisariati i Shkodrës i arrestuari për kanosje Një i shoqëruar është arratisur para pak minutash nga komisariati i Policisë së Shkodrës. Mësohet se ai është Mikel D
DROGA/ "Shkrihet" Policia e Portit Durrës, ja emrat e 18 të arrestuarve Prokuroria për Krime të Rënda ka "shkrirë" Stacionin e Policisë se Portit Durrës për shkak të arrestimeve të kryera në P
EKSKLUZIVE/ "Shkrihet" policia e portit të Durrësit, dhjetëra policë e doganierë të arrestuar Të paktën 10 punonjës policie, përfshirë edhe Shefin e Stacionit policor të Portit të Durrësit janë arrestuar, në vijim
Mbështetësit e Trump përleshen me protestuesit, 21 të arrestuar (+16 FOTO & VIDEO) Një manifsetim masiv në mbështetje të Presidentit amerikan, Donald Trump, është mbajtur në Berkeley të Kalifornisë, i ci
Laboratori i drogës në Tiranë, shkon në 10 numri i të arrestuarve 10 shtetas janë vënë në pranga pas zbulimit të laboratorit të drogës në zonën e Shkozës. Mësohet se në pranga janë vënë
Serbët furnizonin me zhivë terroristët përmes Kosovës, 3 të arrestuar Tre shtetas serbë, mes tyre edhe një polic rrugor, janë vënë në pranga nën dyshimet se u shisnin lëndë kimike xhihadistë
Izraelitët masakrojnë për vdekje turisten britanike Një turiste nga Britania e Madhe e cila po udhëtonte me tren, është masakruar me thikë nga njerëz të panjohur në pjesën
Bëri thirrje për sulm terrorist, ja personi që u arrestua në Pejë (FOTO LAJM) Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Pejë për shkak se ka bërë thirrje për sulm terrorist në Kosovë në prag
Super vjedhja, ja "milioneri" që grabiti bankën e Shkupit Policia ka arrestuar të dyshuarin kryesor për super vjedhjen e një banke në Shkup, ku u raportua se ishin grabitur mbi 2
Shfrytëzonin vajzat për prostitucion, 4 të arrestuar në Ferizaj Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona gjatë një kontrolli në një lokal nate, nën dyshimet për prostitucion. S
DETAJET/ Banda e drogës drejt Greqisë, ja si u zbuluan 22 trafikantët shqiptarëve Një super operacion mes tre shtetesh, Shqipëri, Greqi dhe Maqedoni, finalizuan dje një operacion anti drogë ku u arrestu
DURRËS/ Vritet pronari i një picerie pas një sherri me thika Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne Durrës mbrëmjen e sotme pasi një pronar piceri ka gjetur vdekjen pas një sherri me thi
Këta janë binjakët që vrau konsulli i nderit të Maqedonisë në Spanjë (FOTO LAJM) Konsulli i nderit i Maqedonisë në Barcelonë Mario Deus, është arrestuar Afrikën e Jugut, pasi sipas gazetës spanjolle "E
EMRAT/ Policia super aksion kundër drogës, arrestohen 22 shtetas Zhvillohet një operacion ndërkombëtar antidrogë i koduar "ALIAS", goditet një organizatë kriminale në fushën e prodhimit
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.