999 rezultate për

arrestuan

Zbardhet dëshmia e taksistit: Më mbajtën peng deri në 2 të natës, lekët i kisha për shkollën e vajzës Ndalesa në një lokal në Katund të Ri të Elbasanit, rezultoi i gabuar për një taksist. Aty ai u grabit dhe mbajt peng
"Unaza", "Tirana e Re", "Porcelani": Kush janë pronarët e linjave të urbanëve që u arrestuan Policia ka arrestuar një numër të madh personash sot, të cilët falsifikonin biletat e autobusëve duke mos derdhur kështu
Dalin pamjet: E arrestuan për grabitjen e Rinasit, ku ndodhej "Daja" në momentin e ngjarjes (VIDEO) Ragip Hajdini, njeri nga të arrestuarit për grabitjen e milionave eurove në një avion në Rinas ka rezultuar nga filmime
I vunë gjobë 50 mijë euro biznesmenit, si u arrestuan 3 vëllezërit Titini Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin "Brothers" duke vënë në pranga 3 vëllezër pasi kishin vënë gjobë prej 50 mij
Dalin emrat e dy zyrtarëve të Ministrisë së Infrastrukturës që u arrestuan për korrupsion Këta janë dy zyrtarët e Ministrisë së Infrastrukturës që i arrestoi policia. Policia e Kosovës ka zhvilluar sot një
Kapen 3 kuintal kanabis, pesë të arrestuar Policia e Shkodrës ka sekuestruar këtë të mërkurë 300 kg lëndë narkotike. Siç njoftojnë efektivët e Shkodrës, sasia e lë
Aksioni i FNSH dhe RENEA: Policia tregon sa u arrestuan në 03:00 të mëngjesit në Peshkopi Policia deklaron se janë arrestuar 12 persona, ndërsa 39 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë aksionit të orëve të par
E turpshme, i morën atletet pasi e arrestuan, policia e Korçës tallet dhe e fyen rëndë (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e Policisë së Korçës, ku punonjës dhe oficerë të policisë, ofendojnë dhe
U arrestuan Çapajt, si u vra Gentian Beqiri në karrigen e invalidit: Vdiq edhe babai Policia ka zbardhur tre ngjarje të rënda të ndodhur gjatë viteve 2006-2013 në Elbasan, ku spikat vrasja në karrigen e i
Skenë filmash: Si u arrestuan banda e shqiptarëve në Britani (VIDEO) 17 anëtarë të një bande janë dënuar, pas një operacioni sekret në Britani. Në mesin e të ndaluar janë edhe dy shqipt
E bënë edhe këtë?! Trafikantët fshehin 8 kuintal kokainë në gurë (VIDEO) Trafikantët kanë shpikur mënyra të ndryshme për të fshehur drogën, por ky rast është i jashtëzakonshëm. Policia span
Kush është koka e grupit që u arrestua sot në Shqipëri pasi u kap me gjysmë ton lëndë narkotike (VIDEO) Pas operacionit të përbashkët midis policisë italiane dhe asaj shqiptare ku u arrestuan 5 persona në kuadër të operacion
Mediat serbe: Kaq persona u arrestuan gjatë ndërhyrjes së policisë në veri Gjatë aksionit të Njësisë Speciale të Kosovës në veri të Mitrovicës kanë mbetur të arrestuar 13 anëtarë serbë e që njëhe
E FUNDIT/ Arrestohet "Curri", bosi i kazinove në Kosovë Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion ka zhvilluar një operacion policor në disa zona ky dyshohej se
E arrestuan papritur, reagon për herë të parë bashkëshorti i ministres Deputeti i PSD’së që u arrestua sot thotë se asnjëherë s’ka marrë ftesë për t’iu përgjigjur autoriteteve. Ai thekson se
1.2 ton drogë në mesin e ushqimeve për kafshë, 7 shqiptarë në pranga në Stamboll (FOTO LAJM) Një sasi 1.2 ton drogë kanabis e modifikuar gjenetikisht nga Shqipëria është sekuestruar nga policia turke në Stamboll.
U arrestuan në Tiranë, ekstradohen në Amerikë dy të rinjtë Interpol Tirana ka ekstraduar drejt SHBA-së dy shtetas të kërkuar nga Interpol Washingtoni. Në kuadër të bashkëpunim
Policia nxjerr detajet, si u arrestuan dy persona që mashtronin për legalizimet Operacioni nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tir
Misteri i dy kunetërve të indianit, zbardhet shkaku pse nuk u arrestuan në Rinas Në të njëjtën ditë që indiani, Patel, i akuzuar për pastrim parash u arrestua në Rinas në tentativë për tu arratisur, ba
Tre u arrestuan e një u shpall në kërkim, kush janë vrasësit e Kurtit Vetëm një javë pas vrasjes së djalit të pasur të Tiranës, Jurgen Kurtit, policia ka arritur të zbardhë ngjarjen. Pë