999 rezultate për

arrestua

Vendos Gjykata: Një muaj paraburgim për rrëmbyesit e dy shtetasve nga Maqedonia Gjykata Themelore Gjilan ka marrë sot vendim duke ju caktuat masën e paraburgimiy prej një muaji për gjashtë personat e
Kapet sasia më e madhe e kokainës në Angli, mes të arrestuarve edhe 3 shqiptarë Mediat britanike raportojnë për një sasi rekord kokaine të sekuestruar në Lodrën e Veriut. Mësohet se policia ka seku
Policia serbe arreston biznesmenin nga Kosova Naser Kelmendi është arrestuar sot në qytetin Loznica në Serbi njoftojnë mediat serbe. Kelmendi është parë në një hot
Reperi u arrestua se shau mbretin, protestuesit "ndezin" Spanjën Policia dhe protestuesit spanjollë janë përplasur për të tretën natë rradhazi mes indinjatës që ka shkaktuar arrestimi i
Bashkëpunuan me Tiren, infermieret e arrestuara kërkojnë lirinë Infermieret dhe sanitarja e Sanatoriumit të cilat rezultojnë të përfshira në skemën e korrupsionit të "Tires" kanë kërku
2 të arrestuar e 2 në kërkim: Djemtë nuk i binden policisë, çfarë iu gjet në makinë 2 persona janë arretsuar nga Policia, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim pasi janë konfliktuar me Policinë. A
EMRAT/ U kapën në shtëpi plot me hashash, kush janë 3 shqiptarët e arrestuar në Angli Tre shqiptarë kanë rënë në pranga në Britaninë e Madhe pasi janë kapur në banesa ku kultivohej hashash. Treshja, të g
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Ekstradohet drejt vendit tonë 31 vjeçari i arrestuar në Francë Një 31 vjeçar shqiptar i arrestuar në Francë do të ekstradohet drejt vendit tonë. Shtetasi shqiptar B. B., ishte shpa
EMRI/ Plagosi dhe mori peng 20-vjeçarin, kush është "trimi" shqiptar i arrestuar në Angli Një tjetër ngjarje kriminale ka ndodhur në Angli me protagonist një shqiptar. Mediat angleze bëjnë me dije se një shq
Kapet në Londër 20 vjeçari shqiptar i akuzuar për pengmarrje Policia e Londrës ka arrestuar 4 persona, ku mes tyre një shqiptar të akuzuar për pengmarrje. 20 vjeçari shqiptar ës
Fitoi 3 milion dollarë duke shitur ujë me kripë si vaksinë anti-Covid, arrestohet i riu Një i ri në Kinë është arrestuar pasi ka mashtruar në shitjen e një tretësire ujë me kripë si të ishte vaksinë anti-Covi
Në banesë me vrasësin në kërkim, kush është oficeri i policisë Ditën e sotme një person i shpallur në kërkim për vrasje u arrestua nga Policia, ndërsa bashkë me të në banesë ishte edh
Pesë të arrestuar në Elbasan, për çfarë akuzohen Policia e Elbasanit ka arrestuar 5 persona të akuzuar për vepra penale të ndryshme. Sipas policisëm, një prej të arre
Tetë të arrestuar në Tiranë, për çfarë akuzohen Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale, ku njëri prej tyre ishte i shpallur në
Kishte kthyer berberhanen në pikë bastesh, arrestohet 41 vjeçari Policia e Beratit ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ambjenin e berberhanes e kishte kthyer në lojra fati. Eshtë arrestu
Kolegu i mjekut të arrestuar zbulon prapaskenat: Kjo përplasje çoi pas hekurave Priftin! Sekuestrimi i pasurisë dhe arrestimi i mjekut Edvin Prifti është komentuar nga kolegu i tij, kardiologu Petrit Vargu.
Deklaratat e Ramës, mjeku Prifti: Urdhër i tij për të më arrestuar Mjeku i QSUT, Edvin Prifti për të cilin ditën e sotme u kërkua arrest me burg, ka reaguar pas deklaratave të kryeministr
U arrestua me bujë, sa mijëra dollarë ju gjetën në shtëpi Enkeleda Hoxhës Pas arrestimit me urdhër të SPAK, në një banesat e gjyqtares është gjetur një shumë prej 10 mijë dollarësh. Pritet që
I dha lirinë Tafilit, Pajas e Dokles: Kush është gjyqtarja që u arrestua sot Gjyqtarja Enkeleda Hoxha është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga SPAK. Gjyqtarja e Krujës më herët ka