999 rezultate për

arrestua

Gjendet një sasi tjetër droge që i përket vëllezërve shqiptarë të arrestuar në Itali Policia italiane ka gjetur edhe 2.3 kg të tjera kokainë që i përket dy vëllezërve shqiptarë yë arrestuar më 17 shkurt të
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë pesë përsona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua K. B.,
Bedri Ajdari: Të lirohen protestuesit e arrestuar Bedri Ajdari si njëri nga organizatorët e protestës së sotme për rastin “Monstra”, nëpërmjet një postimi në fejsbuk, ka
MPB: Janë lënduar 7 policë, 8 protestues janë arrestuar (VIDEO) Zedhenesi i MPB-së Toni Angelovski për gazetën Lajm ka bë bilancin e protestës së sotme. “Janë lënduar shtatë policë
Njerëz të shtrirë në tokë me duart pas shpine, dalin pamjet e operacionit të RENEA-s (VIDEO) Ditën e djeshme RENEA ka zhvilluar një aksion në Lezhë dhe Kurbin, ku ka arrestuar një person. Siç shihet dhe nga pam
U arrestua dikur bashkë me turkun, zbulohet e shkuara e errët e Behar Sofias Eshtë ekzekutuar me armë zjarri tip pistoletë silenciator 66 vjeçari, Behar Sulo Sofia në zonën e Piramidës në kryeqytet
12 persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara, detajet e plota të aksionit masiv të policisë Dymbëdhjetë persona të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara është bilanci i aksioneve që ka realizuar mëngjesin e
U lirua 2 vite më parë, kush është "i forti i Myslym Shyrit" që u arrestua për atentatin e bujshëm Mbrëmjen e sotme policia e Shtetit zbardhi atentatin në Kamzë me lëndë eksplozive ku u gjymtua shtetasi Gjon Mena. N
"Tapë" në timon, arrestohet shoferi që tentoi të korruptonte policin me 5 mijë lekësha Policia e Tiiranës ka arrestuar një drejtues 34 vjeçar që drejtonte mjetin në gjendje të dehur dhe më pas ka tentuar të
Aksioni i rëndësishëm në Kosovë:12 të arrestuar dhe 400 mijë euro të sekuestruara Kryeprokurori i shtetit, Aleksandër Lumezi ka bërë të ditur sot se pas bastisjes së disa lokacioneve kanë arrestuar 12 p
Tonelata me "të bardhë" nga Shqipëria në Itali, kush është i arrestuari në Fier Dy banda janë shkatërruar mëngjesin e sotëm në Itali, ndërkohë që hetimet kanë nxjerrë në pah edhe përfshirjen e shqipta
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Armë dhe shitje narkotikësh, 4 të arrestuar në qytetin e Krujës Katër qytetarë në Durrës janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Policia në Durrës ka ndaluar një 30-vjeça
Sekuestrohet 300 mijë euro drogë, bie në pranga shqiptari Policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge me vlerë 300 mijë euro. Mediat italiane raportojnë se janë ar
Masakroi ish-dashurën greke në mes të rrugës, kush është shqiptari i arrestuar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar i cili akuzohet se ka qëlluar me thikë ish-të dashurën me origjinë
Zhdëpi në dru bashkëshorten, kapet 41 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga njoftimi i policisë bëhet me
Dy vëllezërit shqiptarë kapen me 6 milionë euro kokainë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy vëllezër shqiptarë të cilët u arrestuan pasi u kapën me 23 kg kokainë, me vlerë 6
I kërkuar në Spanjë, shqiptari arrestohet pranë banesës në Itali Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi për të ishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar. Burime
Skenë "luftë" për burgosjen e reperit Pablo Hassel në Spanjë Gati 100 njerëz janë arrestuar që nga e marta dhe shumë të tjerë janë plagosur. "Katër persona janë arrestuar në Kata
Dikur miliarder, sot pronari i klubit rumun i arrestuar, skuadra në mëshirë të fatit (VIDEO) Nuk është risi që në Rumani dhe Bullgari të ketë shpesh falimentime klubesh, duke qenë se futemi në një rreth vicioz me