999 rezultate për

arrestua

Kapet 1.3 ton e "bardhë" në Greqi, të përfshirë edhe shqiptarë 1.3 ton kokainë janë sekuestruar në Agreinjo, në zonën e Patras. Deri tani raportohet se janë pesë të arrestuar, ndër
Pjesë e grupit të kanabisit në Lazarat, kapet pas 6 vitesh 70-vjeçari Nga super aksioni kundër kanabisit në Lazarat në 2014, është arrestuar edhe një tjetër persaon. Sali Gjolleshi është
Skandal në Kosovë, arrestohet profesori 51 vjeçar që ngacmoi seksualisht dy nxënëset 16 vjeçare Profesori 51 vjeçar,H.A, i Edukatës Fizike në gjimnazin ‘Eqrem Qabej’ është arrestuar sot pasi kishte ngacmuar seksualis
Edhe 4 të arrestuar për rrëmbimin e një turku në Prizren, u konfiskohen pajisje për falsifikim të dollarëve Me datën 20 janar 2020, njësiti i hetimeve rajonale në Prizren në bashkëpunim të ngushtë me Prokurorinë Themelore, ka re
Prokuroria kërkon burg për 7 të arrestuar, mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të policisë Robert Aga “Arrest me burg” ka kerkuar sot Prokuroria e Tiranës, per shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes ty
Sulm terrorist në Britani, ekzekutohen me thika tre të rinj Policia Metropolitane e Londrës njoftoi se i ka arrestuar dy persona të dyshuar për vrasje pas therjes për vdekje të tre
"Jam ushtari yt", për çfarë doli në përgjime kreu i Policisë që u shkarkua sot Shefi i qarkullimit rrugor në Dibër, Robert Aga është shkarkuar nga detyra pasi vëllai i tij u arrestua mbrëmjen e djesh
I kapën vëllanë për drogë, pezullohet nga detyra shefi i policisë rrugore në Dibër Shefi i qarkullimit rrugor në Dibër, Robert Aga është shkarkuar nga detyra pasi vëllai i tij u arrestua mbrëmjen e djesh
Burg e arrest shtëpie, merret vendimi për 31 të arrestuarit e tërmetit Eshtë marrë më në fund vendimi për të akuzuarit në lidhje me dëmet e 26 nëntorit. Gjykata e Tiranës jep masat e sigur
DETAJET/ 60 kg drogë çokollatë, një ndër të arrestuarit është vëllai i shefit të policisë Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit është hedhur në aksion për të goditur një grup kriminal që trafikon lëndë narkotike.
7 orë seancë, gjykata e shtyn nesër vendimin për të arrestuarit për tërmetin Gjykata Tiranës ka vendosur të shtyjë për nesër verdiktin mbi personat e arrestuar në lidhje me përgjegjësinë e tyre në
Shkatërrohet banda e të "bardhës", ka disa shqiptarë të arrestuar Mëngjesin e sotëm 22 persona u arrestuan nga policia në një operacion mes Puglia, Molise, Abruzzo, Campania dhe gjithash
31 të arrestuar për tërmetin, masat e kërkuara nga prokuroria Prokuroria e Tiranës pritet të parashtrojë sot pranë Gjykatës Penale të Tiranës kërkesat për 31 personat e arrestuar për
31 të arrestuar për dëmet e tërmetit në Tiranë, publikohen hetimet Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranë, Elisabeta e Imeraj shoqëruar edhe me kreun e Policisë së Tiranës zbuluan sot detaje
Shkon në 31 numri i të arrestuarve për tërmetin Shkon në 31 numri i personave të arrestuar të akuzuar pas dëmeve që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit 2019 në Tiranë. La
Shkon në 27 numri i të arrestuarëve për tërmetin, ndër ta dhe biznesmeni Policia e Tiranës ka ccuar në 27 numrin e të arrestuarve për dëmet e shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Sot është b
I nxorri zbuluar me videon e rrëzimit të avionit ukrainas, Irani e arreston Autoritetet iraniane kanë njoftuar se e kanë arrestuar personin që kishte filmuar rrëzimin e avionit ukrainas pas godit
TIRANË/ Ndërtime të paligjshme që mund të merrnin jetë, lista e të arrestuarëve Pasditen e sotme prokuroria ka lëvizur në qarkun e Tiranës duke firmosur rreth 38 urdhra ndalimi për zyrtarë e ish zyrta
Ministri i brendshëm Çulev po bën plan për ta arrestuar Zaevin? Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundës
4 persona të arrestuar, policia "blindon" befasisht Vlorën Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen krye