999 rezultate për

arrestohet

I dënuar për pengmarrje, arrestohet i shumëkërkuari i Lazaratit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar ditën e sotme Bako Buzherin, nga Lazarati i shpallur në kërkim si një nga anëtarët
Braktisi makinën të mbushur me kanabis për t' i shpëtuar policisë, arrestohet 38 vjeçari Policia e Kolonjës ka vënë në pranga një 38 vjeçar në Pogradec, pasi në mjetin e tij u gjetën 25 kg lëndë narkotike kana
Punonjësi i hotelit përdhunon minorenen, arrestohet shqiptari në Korfuz Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz
Arrestohet 61-vjeçari i shpallur në kërkim, pjesë e grupit që shkaktuan 18 mln euro evazion fiskal Policia e shtetit ka vënë në pranga 61-vjeçarin Robert Shabani i cili ishte pjesë e një grupi që kryen rreth 18 milion
Arrestohet pronari i "Panorama" që rrahu turistët spanjollë në Himarë (FOTO LAJM) Policia ka arrestuar sot pronarin e lokalit që rrahu turistët spanjollë gjatë ditës së djeshme në Porto Palermo të Himar
Trafikonin drogë, arrestohet çifti shqiptar në Itali Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin h
Arrestohet në Greqi Kristaq Leci, ndihmoi në vrasjen e komisar Artan Cukut Arrestohet në Greqi personi që ndihmoi Mikel Shallarin për të vrarë komisar Artan Cukun. Ngjarja e rëndë ndodhi në vi
Tentuan të grabisnin kasafortën e biznesmenit në banesën e tij, arrestohet njëri prej autorëve Tre persona kanë tentuar të vjedhin kasafortën në banesën e një biznesmeni në Himarë, i cili ka një pikë supermarketi.
Tentoi të hynte në Britani nga Itali me dokumenta greke false, arrestohet 34-vjeçari shqiptar Ndalohet në zyrën e Policisë Kufitare të Riminit një shtetas shqiptar i cili me dokumente greke false, tentonte të hynte
EMRI/ Arrestohet personi që rrahu "Gani Gërminë" Arrestohet personi që rrahu gazetarin Visar Dërmaku, i njohur në publik si Gani Gërmia. Policia bën me dije se ngjar
700 kg kanabis, arrestohet në Greqi i riu nga Shqipëria Një 28-vjeçar me origjinë nga Shqipëria është arrestuar nga policia vendase në Folorina, pasi ishte shpallur në kërkim n
Tregtonte pije kontrabandë, arrestohet pronari i lokalit në Korçë Policia e Korcës ka arrestuar një 64 vjeçar i cili tregtonte mallra kontrabandë brenda lokalit të tij. Arrestimi i ti
Dhunoi bashkëshorten dhe të birin, arrestohet 50 vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 50 vjeçar i cili ka ushtruar dhunë kundrejt bashkëshortes dhe të birit. Në konfl
EMRI/ Përplasi për vdekje 51 vjeçaren e plagosi 3 të tjerë në Lushnje, arrestohet i riu Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
Grabitja në Shtime, arrestohet dhe personi i tretë Një person ka ndërruar jetë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur pas një grabitje që u krye mëngjesin e së mërkurës në Sh
Lanë të lirë kultivuesit e hashashit, arrestohet kryetari i fshati dhe 3 zyrtarë pyjesh Një kryetar fshati dhe tre zyrtarë pyjesh janë ndaluar ditën e sotme nga Policia e Korçës, pasi nuk kanë kallëzuar parce
Tentoi të hynte në Shqipëri me pasaportë franceze false, arrestohet i riu Ndalohet nga policia kufitare në aeroportin “Nënë Tereza”, një person i kapur me pasaportë false. Pasditen e kësaj të en
Grabiti bankën në Greqi, shqiptari arrestohet pas 7 viteve në arrati Një i kërkuar prej 7 vitesh nga policia greke, bie në pranga teksa kryen një tjetër krim në vendin fqinj. Shqiptari 3
Arrestohet një tjetër ish-ushtar i UÇK-së e urdhër të Serbisë Me fletarrest të shtetit serb, edhe një pjesëtar tjetër i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës është ndaluar. Mësohet se bë
Vrau gruan, milioneri arrestohet pas 4 viteve në arrati Peter Chadwick u arrestua në Meksikë dhe është ekstraduar në SHBA. Një milioner me origjinë britanike, i dyshuar për