999 rezultate për

arrestohen

Arrestohen 13 shqiptarë në Spanjë, akuzat për trafiqe Policia spanjolle ka shkatërruar një grup trafikantësh shqiptarë të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.
Merr fund ëndrra angleze, arrestohen 69 shqiptarë që tentuan të kalonin kufirin me anije peshkimi Policia britanike ka arrestuar 69 emigrantë shqiptarë të cilët tentuan të futeshin ilegalisht në Angli, përmes një anije
Arrestohen 5 persona në Maqedoninë e Veriut, akuzat e rënda për vjedhje Ministria e Punëve të Brendshme informon se SPB Tetovë ka zbardhur 12 vjedhje për të cilat është parashtruar kallëzim pe
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
Qindra rrënjë kanabis në serë dhe 13 mijë euro në makinë, arrestohen tre shqiptarë Tre shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi u zbuluan se kishin krijuar një serë në një apartament në Quattordio, në pr
U kapën teksa shkëmbenin kokainën, arrestohen tre persona Tre persona janë arrestuar në flagrancë në Durrës, pasi u kapën nga policia duke shkëmbyer lëndë narkotike, të llojit ko
Njëri i dënuar në Itali kurse tjetri në kërkim në Shqipëri, arrestohen dy persona në Tiranë Një 49-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se ka rezultuar i dënuar për veprën penale “Vjedhja me dhunë”.
Po tentonin të nxirrnin armë jashtë vendit, arrestohen dy persona Dy persona janë arrestuar nga ana e Policisë, pasi po tentonin që të trafikonin armë jashtë vendit. Mësohet se Policia e
Arrestohen dy shqiptarë në Zvicër, ishin miq të atentatorit të sulmit terrorist në Vjenë Policia zvicerane arrestoi të martën dy burra për lidhjet e tyre të mundshme me të dyshuarin kryesor për sulmin vdekjepr
Arrestohen dy të rinj, kishin lidhje me shqiptarin që kreu aktin terrorist në Vjenë Të hënën në mbrëmje ndodhi një sulm terrorist në qendër të Vjenës. Gjurmët e veprës tani me sa duket çojnë edhe në Zvicë
Plagosën me sende të forta 56 vjeçarin, arrestohen 4 persona në Vlorë Policia e Vlorës ka vënë në pranga katër po persona të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë plagosur me sende të f
Tension gjatë shoqërimit në komisariat, arrestohen 3 persona në Korçë Tre të rinj ranë në prangat e Policisë së Korçës, në kuadër të operacionit policor “Perimetri”, ndërsa gjatë shoqërimit
Emigrantë drejt BE-së kundrejt fitimit, arrestohen katër persona në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga katër persona të cilët akuzohen për dhënie shtetasve të huaj për kalim të paligjshëm
Plagosje dhe shpërdorim detyre, arrestohen 5 persona në kryeqytet Pesë persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, ku dy prej tyre rezultonin të shpallur në kërkim kombëtar. Sipas n
Arrestohen 9 persona në Tranë, mes tyre aedhe "skifterat" Bluë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë nëntë persona për vepra të ndryshme penale, ku dy prej tyre rezultojnë të shp
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Aksidente, lojra fati dhe dhunë: Arrestohen katër persona në Tiranë Katër persona kanë rënë në duart e bluve të Tiranës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Het
Tapë në timon dhe kanabis me vete, arrestohen 6 persona në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar gjashtë persona në orët e fundit. Sipas bluve të kryeqytetit të arrestuarit akuzohen për
Dhunuan bashkëshortet, arrestohen dy burra në Malësi të Madhe Policia ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të dy rasteve të dhunës në familje në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur
Arrestohen 10 persona për trafikim të emigrantëve në Maqedoninë e Veriut Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar disa persona, të dyshuar për trafikim të emigrantëve. Siç njoftoi zëdhënë