999 rezultate për

arrestohej

Fotoja e fundit e Loredanës para se të arrestohej (FOTO LAJM) Loredana dhe vëllai i saj Bekimi publikuan një foto sëbashku pak para se të arrestoheshin disa orë më parë nga autoritet
Emigrantët futen në dyshekë për të shkuar në Spanjë Zyrtarët e Kufirit spanjoll, në kufirin e vendit me Marokun në Melilla gjetën dy emigrantë që u përpoqën të hynin në ven
"Dako do arrestohej të enjten, kush e bllokoi policinë?" Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me Vangjush Dakon, i cili akuzohet për blerje votash dhelidhje me bandat
Vdes gjatë arrestimit i riu në SHBA: Akuza të forta për policët (VIDEO) Autoritetet policore të Kalifornisë janë sërish në qendër të akuzave për humbjen e jetës së një personi të dyshuar teksa
Gazetarja rrëfen si një politikan u përpoq të ndërhynte që Sota të mos arrestohej Gazetarja Klodiana Lala ka folur për “Neës 24” dhe ka treguar më shumë detaje rreth arrestimit të biznesmenit ORest So
PAMJE TË RRALLA/ Kur arrestohej Zani Caushi: "Leri gazetarët të filmojnë o shpirti" (VIDEO) Zani Caushi ishte lideri i bandës së "Çoles" në Vlorë, por ai u arrestua fill pas përfundimit të trazirave të vitit 1997
E TMERRSHME/ Shqiptari kap me zor ish-gruan në rrugë, dhunon edhe policinë Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia Italiane pasi akuzohet për keqtrajtim t ish-gruas. 34-vjeçari C.E. ka
Edukatoret: Se dinim se Anjeza mund të arrestohej, ka rrahur edhe fëmijë të tjerë Edukatoret e kopshtit Diren që po ndiqen në gjendje të lirë për moskallëzim krimi kanë pohuar se dhuna ka qënë e përsëri
Izet Haxhija: Do të vritej Shaban Memia nëse arrestohej Berisha Izet Haxhija vazhdon të flasë duke zbardhur një serë të fshehtash sipas tij të ndodhura gjatë grushtit të shtetit në 14