999 rezultate për

arrestimit

Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë (VIDEO) Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngj
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
Mbi 1 milion dollarë dëm ndaj shtetit, si u "arratis" një ditë para arrestimit ish-drejtori i OST Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me aktivitetin e personave, pu
Stresi tregon si i erdhi fundi lidhjes së tij me Keisin dhe arrestimit të tij nga policia Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
U kap me bujë në Dubai, del fotografia e Elti Dizdarit pas arrestimit Arrestimi i Elti Dizdarit në Dubai për llogari të autoriteteve italiane, ka bërë shumë bujë në vendin tonë. Ai u vu n
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek
Shkuan ta arrestonin, por i dhunoi: Kapen tre persona në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar një 40 vjeçar i shpallur në kërkim për vjedhje, por gjatë kapjes dhe arrestimit ka god
Ekzekutimi i Billës: Pas arrestimit të të dashurës, vihet në pranga edhe shoferi Policia ka vënë në pranga një tjetër shtetas të dyshuar si bashkëpunëtor në krimin e kryer tek Komuna e Parisit në Tiran
Ekzekutimi i dy biznesmenëve, dalin pamjet e arrestimit të të fortit në Laç (VIDEO) Mesnatën e djeshme në zonën e Astirit u vu në pranga një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmj
Protestuesit djegin policin gjatë demonstrimeve për "George Floyd të Meksikës" (VIDEO) Pamje tronditëse vijnë nga Meksika. Një oficeri policie i është vënë zjarri pas një konfrontimi me disa demonstrues. Ngj
Polici vrau një shtetas gjatë arrestimit, SHBA paralizohet nga protestat për drejtësi SHBA dhe gjithë bota u trondit nga pamjet e arrestimit të dhunshëm që shkaktoi dhe vdekjen e Floyd. Pas kësaj ngjarj
Momenti i arrestimit të 37-vjeçarit, i mori jetën të moshuarit që banonte vetëm në Poliçan (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Polican, në fshatin Jaupas. Një i ri, Hamza Çela ka nxjerrë një thik
4 orë terrorizuan Skraparin, dalin pamjet e arrestimit të dy vëllezërve (VIDEO) Përmes një deklarate, policia shprehet se “rreth orës 20:40, në Skrapar, në lagjen”5 Shtatori”, në katin e parë të një p
Supergrabitja në Rinas, Rama publikon momentin e arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Ditën e djeshme 300 efektivë policie e forca të RENEA-s mundën të arrestonin dy vëllezërit Çala të akuzuar për supergrab
Grabitja e bujshme e Rinasit, dalin pamjet nga momenti i arrestimit të vëllezërve Çala (VIDEO) Janë zbardhur pamjet nga arrestimi i vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar për grabitjen e bujshme të blindave me
48 orë pas arrestimit, kështu duket Ronaldinho (FOTO LAJM) 48 orë pasi u arrestua në kryeqytetin e Paraguait, Asunción, del imazhi i parë i Ronaldinhos në burg. Hernán Rodríguez,
Pranga të mbuluara, dalin pamjet pas arrestimit të Ronaldinhos (VIDEO) Së fundi janë publikuar disa video ku shihet Ronaldinho në pranga pas arrestimit në Paraguai këtë javë. Legjenda braz
Henri Çili reagon pas arrestimit: Nuk jam i rrezikshëm Botuesi Henri Çili ka folur sot për mediat në lidhje me ndalimin e tij dhe më pas lirimin e tij nga gjykata në një opera
U kap me pasaportë të falsifikuar, dalin pamjet e arrestimit të Ronaldinhos (FOTO & VIDEO) Ronaldinho dhe vëllai i tij, Robert Asis janë arrestuar ditën e djeshme në Paraguai, për hyrjen në këtë vend me pasaport