Incidente në Çeki: Tifozët serbë dhe tifozët çekë tentojnë të sulmojnë tifozët kos
999 rezultate për

arrestimin

Oficeri Nuhu flet për arrestimin e Rrajës: Lidhja shkon deri tek kryeministri Redjan Rraja u arrestua nga ana e policisë si një nga të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Landi Muharremit
Rezarta Shkurta flet si rrallëherë për arrestimin e Ermalit: E sulmuan me të drejtë Rezarta shkurta e ftuar në Soiree, ka folur si rrallëherë për situatën e vështirë që kaloi kur bashkëshorti i saj u arre
Të lidhur me trafikun ndërkombëtar të drogës, arrestohen shqiptarët në Kroaci Ata kishin zgjedhur një vendbanim midis kufirit të Serbisë dhe Kroacisë, pothuajse gjysma e rrugës tokësore midis Shqipë
Reagon çuditshëm Vin Veli pas lajmit për arrestimin (FOTO LAJM) Është folur gjatë sot për arrestemin në orët e para të mëngjesit në Bllok, Artvin Veli ose i njohur me emrin e artit si
Vdiq pasi mësoi arrestimin e së bijës, Janeva shkon në varrimin e nënës Kryeprokurorja speciale, Katica Janeva natën kaluar e ka kaluar në Shutkë, pasi që ndaj saj mbrëmë u shqiptua masa e par
"ZHVATJA"/ Opozita kërkon arrestimin e prokurores speciale dhe kryeministrit Zaev Drejtësia e organit më të lartë prokurorial, Prokurorisë Speciale është hedhur në pikëpyetje pas publikimit të videove n
U akuzua se pengoi zgjedhjet në Postribë, lirohet 23-vjeçari Gjykata e Shkodrës ka lënë të lirë të arrestuarin një ditë pas zgjedhjeve, Emrah Shabaj. Shabaj u vu në pranga nën ak
Arrestimi i ish-futbollistit, militantët e PD marshojnë drejt Drejtorisë së Policisë Pak pas arrestimit të ish-lojtarit të mirënjohur të Apollonisë dhe njëkohësisht anëtarit të kryesisë së degës së Partisë
SHBA e përkrah arrestimin e rusit nga Policia e Kosovës Ambasadori i SHBA-së në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara, Jonathan Cohen, ka thënë se i vjen keq që Policia
Arrestohen 4 policë, urdhëri vjen nga Krimet e Rënda Ditën e sotme mësohet të jenë arrestuar katër efektivë policie, të cilët shërbenin në pikën kufitare të Qafë-Botës. U
Dyshmet e Albin Kurtit për dorën e Hashimin në arrestimin e serbëve Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përmes një postimi në Facebook, ka komentuar operacionin e sotëm në Veri. Ai thotë
Kërkohej nga specialja, arrestohet Remzi Shala I kërkuari nga Gjykata Speciale, Remzi Shala apo ndryshe i njohur me nofkën “Molla e Kuqe” është arrestuar. Arrestimi
Basha reagon për arrestimin e ish-deputetit Klevis Balliu Kreu demokrat Lulzim Basha ka reaguar me tone të ashpra pas arrestimit të ish-deputetit Klevis Balliu. Basha tha se “
Hoxha nxjerr detaje nga operacioni i RENEA-s në Tiranë Operacioni i zhvilluar në Komunën e Parisit nga forcat RENEA u bë për arrestimin e Ibrahim Lici, i dyshuar si ekzekutor
Snowden për arrestimin e Assange: Ditë e errët për gazetarinë Edward Snowden, një ish agjent i CIA’s i cili publikoi informacione top sekrete kundër Agjencisë së Sigurisë Kombëtare (
Gjykata jep vendimin e “hekurt” për 7 të arrestuarit e protestës Gjykata e Tiranës ka marrë vendimin për 7 protestuesit e arrestuar dy ditë më parë. Gjatë seancës, prokurori, Erjon
Policëve që morën pjesë në arrestimin e Gjuriqit u garantohet mbrojtje pa pagesë Avokati Musa Damati ka reaguar menjëherë pas ankesës së zëvendës ministrit të Punëve të Brendshme të Kosovës, Milan Rado
SHBA-të kërkojnë arrestimin e Vangjush Dakos? Lulzim Basha bëir një paralajmërim të fortë gjatë mbrëmjes së djeshme nga selia e PD duke theksuar se po përgatitet arre
Ekzekutohet me armë zjarri një person në Durrës Një shtetas është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e ish-Kënetës në Durrës. Policia ka identifikuar autorin dhe
Mickoski reagon për arrestimin e tre zyrtarëve të VMRO-DPMNE “Arresto, mund të porositësh edhe vrasje, por një gjë ta dish, nuk do të frikësohemi”, kështu ka reaguar lideri i VMRO-D