999 rezultate për

arrestimin

Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
Ky shtet kërkon arrestimin e Donald Trump Irani ka kërkuar nga organizata ndërkombëtare e policisë për të arrestuar Trumpin dhe 48 zyrtarë të tjerë amerikanë të i
Mediat e huaja për arrestimin e nipit i deputetit të PS-së: Një nga bosët më të mëdhenj të drogës Policia gjermane dhe ajo belge goditën grupin e trafikut të kokainës në Evropë duke arrestuar 70 persona. Njëri prej tyr
Lul Berishën e Shullazin! SPAK kërkon arrestimin e 5 "të fortëve" për vrasjen e bujshme Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit (SPAK), ka përfunduar hetimin dhe ka dhënë masën e sig
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Vepra të rënda penale, Prokuroria urdhëron arrestimin e disa zyrtarëve në Tiranë Pas hetimeve, Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore.
Policia e Dubait konferencë shtypi për arrestimin e "kokës" shqiptare Goditja e grupit të trafikantëve të drogës në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka trazuar ujrat mes Ekuadorit dhe Europës.
"Ky s'duhet lënë të livadhisë", tentativa e dytë në 1983 për arrestimin e Kadaresë Pas raportit të kreut të Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, Enver Hoxha urdhëroi që arrestimi i shkrimtarit Ismail K
Atentati në Tushemisht, gjykata dënon të arrestuarit për një vepër tjetër penale Gjykata e Pogradecit ka shpallur moskompetencën për arrestimin e Meardi Berberit, Anterio Kaloshit dhe pronarit të grazh
Plas "flluska" e SPAK-ut, 2 nga komisionerët që morën urdhërarrest kanë ndërruar jetë Nuk ka kaluar pa komente, vendimi i SPAK për të lëshuar 22 urdhër arreste të bujshme, ku mes tyre ishin edhe komisionerë
Shifrat e larta, 53 aksidente në 24 orë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 53 aksidente, 21 prej tyre kanë përfunduar me persona të lënduar. Për
AS: Kërkohet arrestimi i presidentit të FIFA-s Dy personat që ideuan përdorimin e sprajtit nga gjyqtarët në ndeshjet e futbollit kërkojnë arrestimin e presidentit të F
Zyrtari paralajmëron arrestimin e Behxhet Pacollit: Të tregojë ku është! "Të tregojë ku është përndryshe nëse ai shfaqet në publik, brenda Kosovës, policia do të marrë masa..." Ushtruesi i d
"Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë", ish-ministri reagon për arrestimin e Ramës në Bolonja Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar deklaratën e Ramës se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të It
Akuza e rëndë: Urdhri për arrestimin e Çilit e ka dhënë Edi Rama Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “Euroneës Albania” u shpreh se botuesi Henri Çili sipas tij është arrestuar me
Kishte dijeni mbi operacionin, kush është gjyqtarja që spiunoi arrestimin e Çilit Prokuroria e Përmetit ka hedhur dyshime se ka pasur një dekonspirim gjatë operacionit të policisë “Mezhgorani” në të ci
Zëri i Amerikës për arrestimin e Henri Çilit: U përfshi nga vëllai i bashkëjetueses Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më
Policia jep detaje për arrestimin e Henri Çilit, si u kapën dhe për çfarë akuzohen 28 persona Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me arrestimin e 28 shtetasve në disa qarqe të vendit, ku prej të arrestuarëve janë d
"Ilir Meta rrezikon arrestimin në flagrancë dhe burg për jetë" "Ligji e dënon atë me burgim të përjetshëm, si kryetar të lëvizjes kundër rendit kushtetues?" Avokati i njohur Sparta
"Nuk e mbajnë kot", mikesha këngëtare e "Zogut të Tiranës" flet për arrestimin e tij (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", në Vizion plus ishte këngëtarja shqiptare Silvana Dollapi e cila ka