999 rezultate për

arrestimi

Arrestimi i kryekomunarit të Ulqinit dhe zyrtarëve të tjerë, reagon zv/kryeministri shqiptar Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç ka reaguar pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Ulqinit, Loro N
Ana e panjohur e Sherif Merdanit: Kur dola pas 16 vitesh burg, u përballa me atë që urdhëroi arrestimin tim Ish-i burgosuri politik, Sherif Merdani, ka treguar për më shumë se 90 minuta, të gjithë historinë e panjohur të jetës s
Ky shtet kërkon arrestimin e Donald Trump Irani ka kërkuar nga organizata ndërkombëtare e policisë për të arrestuar Trumpin dhe 48 zyrtarë të tjerë amerikanë të i
Arratia i zgjati pak, del fotoja pas arrestimit të autorit të vrasjes së dyfishtë 59-vjeçari Përparim Ademi ditën e fundit të vitit i mori jetën bashkëjetueses së tij dhe motrës së saj duke tronditur gj
Qëlluan drejt një automjeti, detaje nga arrestimi i dy të rinjve në Lezhë Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me arrestimin e dy të rinjve, Redion Hysa dhe Sokol Hysa, për të cilët policia
Masakroi prindërit e ish-të dashurit, zbardhet momenti i arrestimit të Elona Kaleshit (VIDEO) Elona Kaleshi, ish-e dashura e Taulantit, djalit të çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho që u gjetën të masakruar në
Mediat e huaja për arrestimin e nipit i deputetit të PS-së: Një nga bosët më të mëdhenj të drogës Policia gjermane dhe ajo belge goditën grupin e trafikut të kokainës në Evropë duke arrestuar 70 persona. Njëri prej tyr
Arrestimi i Ramazan Rrajës, Artan Hoxha tregon takimin që e "dogji" nipin e deputetit Belgjika në bashkëpunim me Gjermaninë goditën një grup të trafikut të kokainës duke arrestuar 8 persona, mes të cilëve 6
Lul Berishën e Shullazin! SPAK kërkon arrestimin e 5 "të fortëve" për vrasjen e bujshme Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit (SPAK), ka përfunduar hetimin dhe ka dhënë masën e sig
Arrestohet miku i Çapjave, informator në vrasjen e bujshme Policia mbrëmjen e sotme ka vënë në pranga shtetasin Klajdi Dekoli. Burimet bëjnë me dije se i arrestuari është i nj
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Me urdhër të Ramës, momenti i arrestimit të Eduart Ndocajt (VIDEO) Ky është momenti kur policia e Lezhës ka shoqëruar ish-deputetin Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si kaubojsi. Shk
Kërkohet arrestimi i Ramush Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3
Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë (VIDEO) Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngj
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
Mbi 1 milion dollarë dëm ndaj shtetit, si u "arratis" një ditë para arrestimit ish-drejtori i OST Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me aktivitetin e personave, pu
Stresi tregon si i erdhi fundi lidhjes së tij me Keisin dhe arrestimit të tij nga policia Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Vepra të rënda penale, Prokuroria urdhëron arrestimin e disa zyrtarëve në Tiranë Pas hetimeve, Prokuroria e Tiranës ka urdhëruar arrestimin e disa zyrtarëve të Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore.
Reagon familja e aktivistit të vrarë të LDK-së: Arrestimi i Salih Mustafës, lajm i mirë Një profil në rrjetin social ‘Facebook’ me emrin e Haki Imerit që besohet se menaxhohet nga familjarë të të ndjerit ka r
Gjashtë të arrestuar në Tiranë, çfarë i çoi pas hekurave Gjashtë persona kanë rënë në duart e policsë së Tiranës, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Nga Seksioni për